Francie od 1 599 Kč
Zobrazit zájezdy

Korsika: Bastie z Vídně za 1 550 Kč/ zpáteční letenka!

Vídeň (Vídeň)
Zpáteční letenka
Lucciana (Bastia - Poretta)
za 1 550 Kč
aerolinky Eurowings
termín červen
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Korsika: Bastie z Vídně za 1 550 Kč/ zpáteční letenka!

Letecká společnost Eurowings přichází s výhodnými zpátečními letenkami z Vídně na Korsiku, již od 1 550 . V této cenové relaci se pohybují zpáteční letenky v červnu. V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo o maximální váze 8 kg a rozměrech 55 x 40 x 23 cm.

Korsika, překrásný francouzský ostrov. Najdete zde mnoho zajímavých historických památek, krásnou přírodu a pláže. Místo vhodné k odpočinku i aktivní dovolené.

Tipy na výlety: hora Monte Cinto, hlavní město Ajaccio s přístavem, rodný dům Napoleona Bonaparte, maják La Parata, pevnost La Citadelle, města Porto-Vecchio a Corte, Janovské věže.

Do Vídně je možné se dopravit autobusy Flixbus za příznivé ceny. Například jízdenku z Prahy seženete již za 283 Kč a z Brna za 154 Kč. Dále je také dobré spojení autobusy Regiojet za příjemné ceny.

Ukázkový termín: 2. 6. – 9. 6. 2019.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů