Chania od 8 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Kréta z Vídně během června od 1 618 Kč

Vídeň (Vídeň)
Zpáteční letenka
Chania (Chania)
za 1 618 Kč
aerolinky Ryanair
termín červen 2018
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Kréta  z Vídně během června od 1 618 Kč

Kréta patří k tradičním řeckým dovolenkovým destinacím, která by pro svou pestrost neměla chybět na seznamu žádného cestovatele.

Společnost Ryanair pokračuje v zajímavých nabídkách, které vytváří ve spolupráci s Laudamotion a přináší levné červnové letenky na Krétu z Vídně.Málokterý ostrov nabízí tolik možností k zabavení jako právě řecká Kréta. Nepřeberné množství pláží, aquaparky, historie, hory, architektura. Na Krétu můžete vyrazit po desáté a stále bude co objevovat.

Zavazadla

Od 15. ledna 2018 Ryanair změnil podmínky pro povolená palubní zavazadla. Nově si s sebou na palubu můžete bezplatně vzít jen jedno malé zavazadlo o rozměrech max. 35 x 20 x 20 cm.Druhé zavazadlo o maximálních rozměrech 55 x 40 x 20 cm sice nemusíte platit, ale bude vám na odletové bráně odebráno a umístěno do zavazadlového prostoru v podpalubí (za příplatek si jej pak na palubu vzít můžete). Detailní vysvětlení pak naleznete přímo na webu Ryanairu.

Tipař

Tipař


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů