Chania od 13 045 Kč
Zobrazit zájezdy

Kréta z Vídně během června od 1 618 Kč

Vídeň (Vídeň)
Zpáteční letenka
Chania (Chania)
za 1 618 Kč
aerolinky Ryanair
termín červen 2018
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Kréta  z Vídně během června od 1 618 Kč

Kréta patří k tradičním řeckým dovolenkovým destinacím, která by pro svou pestrost neměla chybět na seznamu žádného cestovatele.

Společnost Ryanair pokračuje v zajímavých nabídkách, které vytváří ve spolupráci s Laudamotion a přináší levné červnové letenky na Krétu z Vídně.Málokterý ostrov nabízí tolik možností k zabavení jako právě řecká Kréta. Nepřeberné množství pláží, aquaparky, historie, hory, architektura. Na Krétu můžete vyrazit po desáté a stále bude co objevovat.

Zavazadla

Od 15. ledna 2018 Ryanair změnil podmínky pro povolená palubní zavazadla. Nově si s sebou na palubu můžete bezplatně vzít jen jedno malé zavazadlo o rozměrech max. 35 x 20 x 20 cm.Druhé zavazadlo o maximálních rozměrech 55 x 40 x 20 cm sice nemusíte platit, ale bude vám na odletové bráně odebráno a umístěno do zavazadlového prostoru v podpalubí (za příplatek si jej pak na palubu vzít můžete). Detailní vysvětlení pak naleznete přímo na webu Ryanairu.

Tipař

Tipař


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů