Varadero od 27 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Kuba: Varadero z Prahy na 10 nocí s All inclusive za 25 990 Kč! Odlet 28. 8. 2019!

Varadero (Hotel Allegro Palma Real 3*)
za 25 990 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 28. 8. - 7. 9. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Kuba: Varadero z Prahy na 10 nocí s All inclusive za 25 990 Kč! Odlet 28. 8. 2019!

Hotel Allegro Palma Real se nachází ve velmi oblíbeném městě Varadero na ostrově Kuba. Restaurace, bary a obchody najdete v blízkosti hotelu. Centrum je od hotelu vzdáleno cca 5 km. V tomto termínu se zde teploty vzduchu i vody pohybují kolem příjemných 29 °C. Měna - Kubánské konvertibilní peso a Kubánské peso. Časový posun - 6 hodin. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace ( kubánská, italská, mexická), 6 barů, 2 velké bazény, bazén pro děti, noční klub, obchody se suvenýry, divadlo.

Vybavení pokoje: koupelna, WC, fén, TV, telefon, kuchyň, balkon, klimatizace, trezor za poplatek.

Kuba, nádherný karibský ostrov obklopený Karibským mořem a Atlantským oceánem. Vyznačuje se svými nekonečně dlouhými plážemi, průzračným mořem, divokou přírodu, doutníky a kubánským rumem.

Tipy na výlety: hlavní město Havana, města Trinidad či Santa Clara, pohoří Sierra del Escambray, údolí Vinales, ostrov Cayo Coco, bažinný poloostrov Zapata, vojenská základna Guantánamo, proslulé pláže ve Varaderu.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů