Varadero od 24 490 Kč
Zobrazit zájezdy

Kuba: Varadero z Prahy na 9 dní/ 7 nocí s All inclusive za 20 990 Kč! Odlet 29. 10. 2019!

Varadero (Hotel Acuazul 2*+)
za 20 990 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 29. 10. - 6. 11. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu dovolená v přírodě
Zobrazit nabídku
Kuba: Varadero z Prahy na 9 dní/ 7 nocí s All inclusive za 20 990 Kč! Odlet 29. 10. 2019!

Hotel Acuazul se nachází ve velmi oblíbeném městě Varadero na ostrově Kuba. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 150 m u hotelu a lehátka a slunečníky jsou zdarma. Restaurace, bary a obchody najdete v blízkosti hotelu. Centrum je od hotelu vzdáleno cca 5 km. V tomto termínu se zde teploty vzduchu i vody pohybují kolem příjemných 29 °C. Měna - Kubánské konvertibilní peso a Kubánské peso. Časový posun - 6 hodin. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, 2 bary, obchod se suvenýry, bazén, terasa na slunění s lehátky a slunečníky.

Vybavení pokoje: koupelna, WC, TV, telefon, , balkon, klimatizace, trezor.

Kuba, nádherný karibský ostrov obklopený Karibským mořem a Atlantským oceánem. Vyznačuje se svými nekonečně dlouhými plážemi, průzračným mořem, divokou přírodu, doutníky a kubánským rumem.

Tipy na výlety: hlavní město Havana, města Trinidad či Santa Clara, pohoří Sierra del Escambray, údolí Vinales, ostrov Cayo Coco, bažinný poloostrov Zapata, vojenská základna Guantánamo, proslulé pláže ve Varaderu.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů