Varadero od 31 300 Kč
Zobrazit zájezdy

Kuba z Mnichova na 8 dní s All inclusive za 21 348 Kč

Varadero (Gran Caribe Villa Tortuga 3*)
za 21 348 Kč
prodejce Dovolena.cz
termín 10. 12. - 17. 12. 2018
doprava Letecky z Mnichova
strava s all inclusive
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Kuba z Mnichova na 8 dní s All inclusive za 21 348 Kč

Hotel Gran Caribe Villa Tortuga se nachází ve velmi oblíbeném městě Varadero na ostrově Kuba. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu a lehátka a slunečníky jsou zdarma. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. Centrum je vzdáleno cca 5 km. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 30 °C a teploty vody kolem 28 °C. Měna - Kubánské konvertibilní peso a Kubánské peso. Časový posun - 6 hodin. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: 2 restaurace, bary, obchod se suvenýry, bazén s barem, dětský bazén, terasa.

Vybavení pokoje: koupelna, WC, TV, telefon, balkon, klimatizace, trezor za poplatek a v některých pokojích je lednice či vana.

Kuba, nádherný karibský ostrov obklopený Karibským mořem a Atlantským oceánem. Vyznačuje se svými nekonečně dlouhými plážemi, průzračným mořem, divokou přírodu, doutníky a kubánským rumem.

Tipy na výlety: hlavní město Havana, města Trinidad či Santa Clara, pohoří Sierra del Escambray, údolí Vinales, ostrov Cayo Coco, bažinný poloostrov Zapata, vojenská základna Guantánamo, proslulé pláže ve Varaderu.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů