Varadero od 24 490 Kč
Zobrazit zájezdy

Kuba z Prahy na 11 dní s All inclusive za 36 578 Kč, sleva 56 %

Varadero (Gran Caribe Villa Tortuga 3*)
za 36 578 Kč
prodejce Invia.cz
termín 31. 10. - 10. 11. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Kuba z Prahy na 11 dní s All inclusive za 36 578 Kč, sleva 56 %

Hotel Gran Caribe Villa Tortuga se nachází ve velmi oblíbeném městě Varadero na ostrově Kuba. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu a lehátka a slunečníky jsou zdarma. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. Centrum je vzdáleno cca 5 km. V tomto termínu se zde teploty vzduchu i vody pohybují kolem příjemných 29 °C. Měna - Kubánské konvertibilní peso a Kubánské peso. Časový posun - 6 hodin. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: 2 restaurace, bary, obchod se suvenýry, bazén s barem, dětský bazén, terasa.

Vybavení pokoje: koupelna, WC, TV, telefon, balkon, klimatizace, trezor za poplatek a v některých pokojích je lednice či vana.

Kuba, nádherný karibský ostrov obklopený Karibským mořem a Atlantským oceánem. Vyznačuje se svými nekonečně dlouhými plážemi, průzračným mořem, divokou přírodu, doutníky a kubánským rumem.

Tipy na výlety: hlavní město Havana, města Trinidad či Santa Clara, pohoří Sierra del Escambray, údolí Vinales, ostrov Cayo Coco, bažinný poloostrov Zapata, vojenská základna Guantánamo, proslulé pláže ve Varaderu.

misaaamisa

misaaamisa


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů