Varadero od 32 300 Kč
Zobrazit zájezdy

Kuba z Prahy na 12 dní s All inclusive za 23 900 Kč - poslední volný termín za tuto cenu!

Varadero (Sunbeach 3*)
za 23 900 Kč
prodejce Invia.cz
termín 26. 11. - 7. 12. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Kuba z Prahy na 12 dní s All inclusive za 23 900 Kč - poslední volný termín za tuto cenu!

Hotel Sunbeach se nachází ve velmi oblíbeném městě Varadero na ostrově Kuba. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 50 m. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 28 °C a teploty vody kolem příjemných 27 °C. Měna - Kubánské konvertibilní peso a Kubánské peso. Časový posun - 6 hodin. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: 3 restaurace, 2 bary, obchod se suvenýry, Wi-Fi, vodní sporty, biliár, stolní tenis, tenis, volejbal, aerobik, animační programy, lekce tance, zdravotnická služba, půjčovna aut, směnárna, bazén, slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži zdarma.

Vybavení pokoje: koupelna, WC, TV, telefon, některé pokoje mají balkon, klimatizace, minibar, rádio.

Kuba, nádherný karibský ostrov obklopený Karibským mořem a Atlantským oceánem. Vyznačuje se svými nekonečně dlouhými plážemi, průzračným mořem, divokou přírodu, doutníky a kubánským rumem.

Tipy na výlety: hlavní město Havana, města Trinidad či Santa Clara, pohoří Sierra del Escambray, údolí Vinales, ostrov Cayo Coco, bažinný poloostrov Zapata, vojenská základna Guantánamo, proslulé pláže ve Varaderu.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů