Kyjev z Bratislavy v listopadu za 1 056 Kč/ zpáteční letenka!

za 1 056 Kč
aerolinky Ryanair
termín listopad
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Kyjev z Bratislavy v listopadu za 1 056 Kč/ zpáteční letenka!

Ryanair nyní nabízí akční letenky z Bratislavy do Kyjeva, již od 1 088 Kč. V této cenové relaci se pohybují zpáteční letenky v listopadu . V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo o rozměrech 40x20x25 cm.

Kyjev je hlavním městem Ukrajiny a leží na řece Dněpr. Možná není až takovou turistickou metropolí jako jiná hlavní města, ale i přesto má co nabídnout. Bude vás zde obklopovat řada katedrál, chrámů a kostelů, kaváren, muzeí, galerií, příjemní a přátelští lidé a služby si zde můžete užívat za příznivé ceny.

Tipy na výlety: klášter Pechersk Lavra, katedrála svaté Sofie, ulice Andriyivskyy Uzviv, Maidan Nezalezhnosti, kyjevská Zlatá brána, kyjevský Dům s chimerámi, Landscape Alley Park.

Více o dokladech, měně a dalších informacích si můžete přečíst v našem průvodci.

Do Bratislavy je možné se dopravit autobusy Flixbus za příznivé ceny. Například jízdenku z Prahy seženete již za 170 Kč a z Brna za 128 Kč.

Ukázkový termín: 22. 11. – 25. 11. 2019.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů