Kypr od 1 742 Kč
Zobrazit zájezdy

Kypr z Prahy na 8 dní s polopenzí za 7 302 Kč! Sleva 43 %!

Kypr (Hotel Rose Gardens Holiday Village)
za 7 302 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 6. 10. - 13. 10. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s polopenzí
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Kypr z Prahy na 8 dní s polopenzí za 7 302 Kč! Sleva 43 %!

Tříhvězdičkový Hotel Rose Gardens Holiday Village se nachází v oblasti Lapta na ostrově Kypr, 15 km od centra města Girne. Písečná pláž je vzdálená jeden kilometr. V hotelu lze půjčit motorku nebo auto, se stravováním formou polopenze je to ideální možnost projet si přes den kus ostrova a poznat krásy Kypru.

Dvoulůžkové pokoje mají k dispozici individuální klimatizaci, TV, telefon, soupravu na přípravu teplých nápojů, koupelnu se soc. zařízením, vysoušeč vlasů, minibar za poplatek.

Polopenze obnáší snídaně a večeře podávané formou bohatého bufetu.

Hotelový komplex se skládá z několika budov, recepce, hlavní restaurace, bar, dále k dispozici venkovní bazén s dětskou sekcí, tematické večery a živá hudba, půjčovná motorových vozidel, trezor na recepci, směnárna, prádelna.

  Zájezd je letecky z Prahy, hotel je výborně hodnocený body 4 z 5 a je zde jedinečná sleva 43 %. Využijte tuto akční nabídku!

  Marquette

  Marquette


  Komentáře

  Buďte první, kdo článek okomentuje.

  Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

  Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
   Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů