Rhodos od 5 690 Kč
Zobrazit zájezdy

LAST MINUTE: Rhodos z Prahy na 11 dní/ 10 nocí za 12 990 Kč!

Rhodos (Elpida Beach Studios 3*)
za 12 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 9. 10. - 19. 10. 2020
doprava Letecky z Prahy
strava bez stravy
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
LAST MINUTE: Rhodos z Prahy na 11 dní/ 10 nocí za 12 990 Kč!

Hotel Elpida Beach Studios se nachází v oblasti Falikari na řeckém ostrově Rhodos. Písčitooblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 30 m. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 25 °C a teploty vody kolem osvěžujících 22 °C. Měna - Euro. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, venkovní bazén, dětský bazén, internetový koutek s Wi-Fi, restaurace, bar.

Vybavení pokoje: sprcha a WC, fén, lednice, telefon, klimatizace za poplatek, TV, trezor, balkon.

Rhodos je znám, jako většina řeckých ostrovů, svou nádhernou přírodou s čistými plážemi, průzračným mořem a mnoha historickými památkami.

Tipy na výlety: ostrov Simi, kostel sv. archanděla Michaela, ruiny hradu sv. Jana, jeskyně Koumellos, akropole Lindos, hrady Monolithos a Kritina, maják Prasonisi, opuštěný kláštěr Saint Mark, antické město Kamiros, pláže Mavos Kavos či Fourni.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů