Zakynthos od 8 889 Kč
Zobrazit zájezdy

LAST MINUTE: Zakynthos z Prahy na 8 dní v apartmánu za 5 990 Kč! Sleva 57 %!

Zakynthos (Aparthotel Odysseas)
za 5 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 26. 5. - 2. 6. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava bez stravy
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
LAST MINUTE: Zakynthos z Prahy na 8 dní v apartmánu za 5 990 Kč! Sleva 57 %!

Tříhvězdičkový Aparthotel Odysseas se nachází v rozkvetlé zahradě pouhých 100 metrů od nádherné písčité pláže letoviska Tsilivi na oblíbeném ostrově Zakynthos. Pláže je oceněná Modrou vlajkou EU. V bezprostřední blízkosti studií mají hosté bohaté nákupní a zábavní možnosti. Hotel má k dispozici bazén.

Studia jsou vybaveny klimatizací, TV, socálním zařízením, kuchyňkou a balkónem. Zájezd je bez stravy. Lze si dokoupit All Inclusive.

Zájezd bez stravy je vhodný k půjčení auta a prozkoumání celého ostrova. Uvidíte zde nespočet krásných přírodních pláží s průzračnou vodou, zaplavete si se želvami, podíváte se na ostrov z krásných vyhlídek a ohromí vás fascinující útesy.

Zájezd je letecky z Prahy. Hotel má navíc skvělé hodnocení 8. Využijte tento výhodný zájezd na Zakynthos se slevou 57 %!

Marquette

Marquette


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů