Řecko od 2 689 Kč
Zobrazit zájezdy

Lefkada z Vídně v dubnu již od 625 Kč/zpáteční letenka!

Vídeň (Vídeň)
Zpáteční letenka
Preveza (Preveza)
za 625 Kč
aerolinky Malta Air Charter
termín duben
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Lefkada z Vídně v dubnu již od 625 Kč/zpáteční letenka!

Využijte nabídky od společnosti Malta Air a vydejte se na řecký ostrov Lefkada s odletem z Vídně. Zpáteční letenky můžete zakoupit za skvělých 625 Kč s odletem 2. 4. 2020. V nabídce je několik termínů během celého měsíce dubna.

Lefkada je ostrov na východě Řecka. S pevninou je propojen mostem u stejnojmenného hlavního města Lefkada. Pokud milujete azurově modré moře, je Lefkada tím správným místem pro návštěvu. Ty nejhezčí pláže se nacházejí na východní straně ostrova. Nejznámější a také turisty nejvíce navštěvovanou je pláž Porto Katsiki, která je považována za nejkrásnější pláž Lefkady.

Za zmínku také stojí pláž Milos, která se nachází u malé vesnice jménem Agios Nikitas. Pokud jsou příznivé podmínky, lze se na ni dostat pomocí vodního taxi, které sem jezdí celý den z Agios Nikitas a zpět. Pláž je také přístupná pěšky, musíte však překonat menší kopec (cesta je bez problémů schůdná). Odměnou za námahu vám bude krásný výhled na celou pláž Milos.

Jako poslední stojí za zmínku pláž Egremni. Sem se ale dostanete pouze z moře, jelikož byl přístup na pláž poničen zemětřesením v roce 2015. Rozhodně stojí za návštěvu. Doporučujeme využít lodního výletu kolem celého ostrova. V rámci výletu loď přirazí až ke břehu pláže a vy máte čas na koupání. Mimo jiné se také dočkáte zastávky na pláži Porto Katsiki a několika dalších – jedná se o opravdu skvělý zážitek, kdy uvidíte celou krásu Lefkady z naprosto jiného úhlu (například maják Akratas, jeskyni Papanikolis nebo ostrovy slavného miliardáře Onassise).

Milovníci windsurfingu a dalších vodních sportů si přijdou také na své. Pro tyto účely navštivte zátoku ve městě Vasiliki, která je pro tento způsob vyžití naprosto ideální.

Ukázkový termín: 2. 4. – 9. 4. 2020

Darina

Darina


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů