Litva: Vilnius z Vídně v únoru již od 283 Kč/ zpáteční letenka!

Vídeň (Vídeň)
Zpáteční letenka
Vilnius (Vilnius)
za 283 Kč
aerolinky Laudamotion
termín únor
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Litva: Vilnius z Vídně v únoru již od 283 Kč/ zpáteční letenka!

Letecká společnost Laudamotion nyní nabízí akční letenky z Vídně do litevského Vilniusu, již od 283 Kč. Za tuto cenu pořídíte zpáteční letenky v měsíci únoru. V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo o rozměrech 40×20×25 cm.

Litva, největší ze tří pobaltských zemí na jihovýchodním pobřeží Baltského moře. Čeká vás zde rušný život v hlavním městě Vilnius a bouřlivé pobřeží. Tato země má co nabídnout milovníkům outdoorových dobrodružství, přírody, umění i historie.

Tipy na výlety: kostel sv. Anny, katedrála Nanebevzetí Panny Marie, Prezidentský palác, Horní hrad, Televizní věž, Muzeum obětí genocidy, regionální park Pavilniai.

Další užitečné informace o Litvě se dočtete v našem průvodci.

Do Vídně je možné se dopravit autobusy Flixbus za příznivé ceny. Například jízdenku z Prahy seženete již za 283 Kč a z Brna za 154 Kč. Dále je také dobré spojení autobusy Regiojet za příjemné ceny.

Ukázkový termín: 14. 2. – 19. 2. 2020.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů