Lyžovačka v Dolomitech na 8 dní za 1 526 Kč

Skirama Dolomiti Adamello Brenta (Sole Alto 3*)
za 1 526 Kč
prodejce Dovolena.cz
termín 1. 12. - 8. 12. 2018
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava bez stravy
typ zájezdu lyžařské zájezdy
Zobrazit nabídku

Jdete pozdě... Podívejte se na podobné nabídky

Nastavte si hlídač akcí a výhodné nabídky vám neuniknou!

Lyžovačka v Dolomitech na 8 dní za 1 526 Kč

Rezidence Sole Alto se nachází v horském středisku Marilleva v Dolomitech. Hotel leží u dojezdu dvou sjezdovek. Restaurace, bary a obchody jsou v blízkosti hotelu. Měna - Euro.

Vybavení apartmánu: obývací místnost s kuchyňským a jídelním koutem, sociální zařízení, skibox, parkovací místo, některé apartmány mají balkon či terasu.

Dolomity jsou známy svou úžasnou, nespoutanou přírodou. Na jaře, v létě i na podzim si zde můžete vybrat z mnoha ferrat, cyklo výletů vysokohorských výšlapů i kratších výletů a v zimní sezóně je to výborná volba pro milovníky lyží, snowboardu a veškerých zimních sportů.

Tipy na výlety: horské vesničky Mezzana, Ossana či Pellizzano, středisko zimních sportů Madonna di Campiglio, malebný kostel ve Folgaridě, města Trento a Bolzano, katedrála San Vigilio, Neptunova kašna, Palazzo Pretorio, zemské historické muzeum umění v zámku Buonconsiglio, Museo dell’aeronautica Gianni Caproni, jezero Lado di Garda (cca 2 h jízdy od hotelu).

misaaamisa

misaaamisa


Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.