Sárvár od 4 900 Kč
Zobrazit zájezdy

Maďarsko: Sárvár na 3 dny se snídaněmi a vstupem do lázní za 1 449 Kč! Sleva 57 %!

Sárvár (Apartman Hotel Sárvár 3*)
za 1 449 Kč
prodejce Slevotéka.cz
termín Od dnes do 30. 3. 2020, dle dostupnosti.
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava se snídaní
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Maďarsko: Sárvár na 3 dny se snídaněmi a vstupem do lázní za 1 449 Kč! Sleva 57 %!

Apartman Hotel Sárvár se nachází v centru města a do lázní je to pouhých 1,5 km. Ubytování je poskytováno v pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, ledničkou a Wi-Fi připojením.

Cena zahrnuje: ubytování pro 1 osobu na 3 dny, snídaně, 1× celodenní vstupenka do lázní Sárvár, welcome drink, neomezený vstup do dětského koutku, billiard zdarma, Wi-Fi připojení a parkování.

Sárvár je jednou z nejznámějších lázeňských destinací. Voda v termálních lázních je zde bohatá na chlorid sodný a má blahodárné účinky pro lidi s gynekologickým, dermatologickým onemocněním a onemocněním pohybového aparátu.

Tipy na výlety: termální lázně v Sárváru, arboretum Sárvár, zámek Nádasdy-vár, Adventure Park, jezero Csónakázó, Kőszeg.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů