Sárvár od 480 Kč
Zobrazit zájezdy

Maďarsko: Sárvár na 3 dny se snídaněmi a vstupem do lázní za 1 449 Kč! Sleva 57 %!

Sárvár (Apartman Hotel Sárvár 3*)
za 1 449 Kč
prodejce Slevotéka.cz
termín Od dnes do 30. 3. 2020, dle dostupnosti.
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava se snídaní
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Maďarsko: Sárvár na 3 dny se snídaněmi a vstupem do lázní za 1 449 Kč! Sleva 57 %!

Apartman Hotel Sárvár se nachází v centru města a do lázní je to pouhých 1,5 km. Ubytování je poskytováno v pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, ledničkou a Wi-Fi připojením.

Cena zahrnuje: ubytování pro 1 osobu na 3 dny, snídaně, 1× celodenní vstupenka do lázní Sárvár, welcome drink, neomezený vstup do dětského koutku, billiard zdarma, Wi-Fi připojení a parkování.

Sárvár je jednou z nejznámějších lázeňských destinací. Voda v termálních lázních je zde bohatá na chlorid sodný a má blahodárné účinky pro lidi s gynekologickým, dermatologickým onemocněním a onemocněním pohybového aparátu.

Tipy na výlety: termální lázně v Sárváru, arboretum Sárvár, zámek Nádasdy-vár, Adventure Park, jezero Csónakázó, Kőszeg.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů