El Quseir od 10 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Marsa Alam z Prahy, Brna i Ostravy v březnu za 8 690 Kč! Odlet 11. 3.

El Quseir (Hotel Hotelux Oriental Coast (Ex Sentido Oriental Dream))
za 8 690 Kč
prodejce Invia.cz
termín 11. 3. – 18. 3. 2020
doprava Letecky z Prahy, z Brna, z Ostravy
strava s all inclusive
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Marsa Alam z Prahy, Brna i Ostravy v březnu za 8 690 Kč! Odlet 11. 3.

Hotel Hotelux Oriental Coast 4* (Ex Sentido Oriental Dream) se nachází v severní oblasti El Quseir. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. Vhodný pro všechny věkové kategorie. Široká nabídka sportovních aktivit, nádherné korálové útesy, fantastické Rudé moře, SPA centrum. Vzdálenost letiště 35 km. Nákupní možnosti v hotelu.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 2 tematické restaurace, bar, lázně, 3 bazény (1 v zimě vyhřívaný), dětský bazén, diskotéka, terasa, Wi-Fi (zdarma) a je zde také možnost hlídání dětí.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, klimatizace, ventilátor, telefon, trezor, TV, minibar.

Marsa Alam se nachází v jihovýchodním koutě Egypta. V místě, kde končí Arabská poušť a začíná Rudé moře. Do nedávna to byla zapomenutá malá rybářská vesnička, ze které je dnes turistické letovisko s luxusními hotely.

Tipy na výlety: hora Anfish, Muzeum mořské biologie, chrám v Luxoru, Údolí králů či Abu Simbel, vzdálenější pyramidy v Gíze a hlavní město Káhira, kláštery sv. Antonína a sv. Pavla, pouštní naleziště hornin, zlata a vzácných kamenů.

Darina

Darina


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů