Cancún od 26 600 Kč
Zobrazit zájezdy

Mexiko: Cancún z Prahy v březnu na 9 dní/ 6 nocí se snídaní za 25 290 Kč!

Cancún (Hotel Imperial Laguna 3*)
za 25 290 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 17. 3. - 25. 3. 2020
doprava Letecky z Prahy
strava se snídaní
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Mexiko: Cancún z Prahy v březnu na 9 dní/ 6 nocí se snídaní za 25 290 Kč!

Hotel Imperial Laguna leží v oblasti Cancún v Mexiku. Písečná pláž se nachází přímo u hotelu. Restaurace, bary či obchody jsou v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 28 °C a teplota vody kolem příjemných 30 °C. Měna - Mexické peso.

Vybavení hotelu: restaurace, bary, Wi-Fi, obchody, zahrada, hřiště, parkoviště a garáže, prádelna, kadeřnictví, pokojová služba, bazén, bankomat.

Vybavení pokoje: klimatizace, ventilátor, vlastní sociální zařízení, balkón, sejf, minibar, varná konvice, kávovar, telefon, televize a WiFi.

Tipy na výlety: mayské pyramidy El Rey, vyhlídka Torre Escénica, plavání s delfíny v Daulphinaris Cancún, večeře na historické pirátské lodi Captain Hook, cancúnské bleší trhy, nejkrásnější pláže se nachází na severním cípu Cancúnu, Riviera Maya, šnorchlování a potápění na druhém největším bariérovém útesu na světě, golfové hřiště Playcar, ostrov Cozumel, mayské naleziště Coba.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů