Cancún od 38 900 Kč
Zobrazit zájezdy

Mexiko: Cancún z Prahy v březnu na 9 dní/ 6 nocí se snídaní za 25 290 Kč!

Cancún (Hotel Imperial Laguna 3*)
za 25 290 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 17. 3. - 25. 3. 2020
doprava Letecky z Prahy
strava se snídaní
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Mexiko: Cancún z Prahy v březnu na 9 dní/ 6 nocí se snídaní za 25 290 Kč!

Hotel Imperial Laguna leží v oblasti Cancún v Mexiku. Písečná pláž se nachází přímo u hotelu. Restaurace, bary či obchody jsou v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 28 °C a teplota vody kolem příjemných 30 °C. Měna - Mexické peso.

Vybavení hotelu: restaurace, bary, Wi-Fi, obchody, zahrada, hřiště, parkoviště a garáže, prádelna, kadeřnictví, pokojová služba, bazén, bankomat.

Vybavení pokoje: klimatizace, ventilátor, vlastní sociální zařízení, balkón, sejf, minibar, varná konvice, kávovar, telefon, televize a WiFi.

Tipy na výlety: mayské pyramidy El Rey, vyhlídka Torre Escénica, plavání s delfíny v Daulphinaris Cancún, večeře na historické pirátské lodi Captain Hook, cancúnské bleší trhy, nejkrásnější pláže se nachází na severním cípu Cancúnu, Riviera Maya, šnorchlování a potápění na druhém největším bariérovém útesu na světě, golfové hřiště Playcar, ostrov Cozumel, mayské naleziště Coba.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů