Cancún od 26 700 Kč
Zobrazit zájezdy

Mexiko z Vídně na 8 dní s plnou penzí za 23 540 Kč!

Cancún (Nezávazná objednávka Odeslat na e-mail El Tukan Hotel & Beach Club 3*)
za 23 540 Kč
prodejce Dovolena.cz
termín 8. 6. 2019 - 15. 6. 2019
doprava Letecky z Vídně
strava s plnou penzí
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Mexiko z Vídně na 8 dní s plnou penzí za 23 540 Kč!

El Tukan Hotel & Beach Club leží v oblasti Playa del Carmen v Mexiku. Playa del Cramen je oblíbená především pro svoji uvolněnou a neformální atmosféru. Písečná pláž je vzdálena cca 500 m od hotelu. Restaurace, bary či obchody jsou v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 28 °C a teplota vody kolem příjemných 26 °C. Měna - Mexické peso. Časový posun - 7 hodin.

Vybavení hotelu: restaurace, bary, Wi-Fi, obchody, zahrada, hřiště, parkoviště a garáže, prádelna, kadeřnictví, pokojová služba, bazén, bankomat.

Vybavení pokoje: klimatizace, ventilátor, koupelna (toaleta, sprchový kout a vířivá vana, fén), balkón, sejf, minibar, varná konvice, kávovar, sada na žehlení, připojení k internetu, telefon, televize a WiFi.

Tipy na výlety: mayské pyramidy El Rey, vyhlídka Torre Escénica, plavání s delfíny v Daulphinaris Cancún, večeře na historické pirátské lodi Captain Hook, cancúnské bleší trhy, nejkrásnější pláže se nachází na severním cípu Cancúnu, Riviera Maya, šnorchlování a potápění na druhém největším bariérovém útesu na světě, golfové hřiště Playcar, ostrov Cozumel, mayské naleziště Coba.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů