Severní Kypr od 11 090 Kč
Zobrazit zájezdy

Kypr z Prahy s polopenzí za 8880 Kč, sleva 57%

Severní Kypr (Hotel Resort La 4*)
za 8 880 Kč
prodejce Invia.cz
termín 8. 9. - 15. 9. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Kypr z Prahy s polopenzí za 8880 Kč, sleva 57%

Hotel & Resort La se nachází v historické vesničce Lapta na Severním Kypru. Soukromá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 200 m a lehátka, slunečníky a matrace jsou dostupny zdarma.  Na pláži se nachází také bazén s barem. Restaurace a nákupní možnosti jsou dostupny v blízkosti hotelu. Vzdálenost od středicka Kyrenia je cca 12 km. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 32 °C a teploty vody kolem příjemných 27 °C. Měna - turecká lira. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie. Akce - 1000 Kč sleva novomanželům.

Do vybavení hotelu patří restaurace, 3 bazény (krytý, v zahradě, na pláži), bar, terasa, internetový koutek, minimarket, konferenční a společenská místnost s TV. Za poplatek je v centru zdraví možno objednat masáž či saunu. Dále si můžete vybrat z velkého množství aktivit - tenis, šipky, kulečník, plážový volejbal, fitness s tělocvičnou, jízda na banánu, vodní lyže, šnorchlování, potápění, šlapadla a kánoe. Standardním vybavením pokoje je sprcha nebo vana a WC, balkon či terasa, minibar, telefon, klimatizace, TV a trezor.
Severní Kypr je známý svou různorodostí. Jsou tu krásné pláže, průzračné moře, mnoho památek i hory. 

Tipy na výlety: pláže 5 miles beach a Escape, Kyrenia (město, hrad, hory), zříceniny hradů St. Hilarion a Buffavento, horská vesnička Bellapais, město duchů Varosha nebo poloostrov Karpaz.

misaaamisa

misaaamisa


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů