Severní Kypr od 12 489 Kč
Zobrazit zájezdy

Kypr z Prahy s polopenzí za 8880 Kč, sleva 57%

Severní Kypr (Hotel Resort La 4*)
za 8 880 Kč
prodejce Invia.cz
termín 8. 9. - 15. 9. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Kypr z Prahy s polopenzí za 8880 Kč, sleva 57%

Hotel & Resort La se nachází v historické vesničce Lapta na Severním Kypru. Soukromá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 200 m a lehátka, slunečníky a matrace jsou dostupny zdarma.  Na pláži se nachází také bazén s barem. Restaurace a nákupní možnosti jsou dostupny v blízkosti hotelu. Vzdálenost od středicka Kyrenia je cca 12 km. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 32 °C a teploty vody kolem příjemných 27 °C. Měna - turecká lira. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie. Akce - 1000 Kč sleva novomanželům.

Do vybavení hotelu patří restaurace, 3 bazény (krytý, v zahradě, na pláži), bar, terasa, internetový koutek, minimarket, konferenční a společenská místnost s TV. Za poplatek je v centru zdraví možno objednat masáž či saunu. Dále si můžete vybrat z velkého množství aktivit - tenis, šipky, kulečník, plážový volejbal, fitness s tělocvičnou, jízda na banánu, vodní lyže, šnorchlování, potápění, šlapadla a kánoe. Standardním vybavením pokoje je sprcha nebo vana a WC, balkon či terasa, minibar, telefon, klimatizace, TV a trezor.
Severní Kypr je známý svou různorodostí. Jsou tu krásné pláže, průzračné moře, mnoho památek i hory. 

Tipy na výlety: pláže 5 miles beach a Escape, Kyrenia (město, hrad, hory), zříceniny hradů St. Hilarion a Buffavento, horská vesnička Bellapais, město duchů Varosha nebo poloostrov Karpaz.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů