Bratislava od 1 280 Kč
Zobrazit zájezdy

Na skok za poznáním do adventní Bratislavy za 299 Kč, sleva 40 %

Bratislava (-)
za 299 Kč
prodejce Invia.cz
termín 5. 12. 2018
doprava Autobusem z Prahy, z Brna, z Ostravy
strava bez stravy
typ zájezdu adventní zájezdy
Zobrazit nabídku
Na skok za poznáním do adventní Bratislavy za 299 Kč, sleva 40 %

Bratislavský hrad, Grassalkovičův palác či Michalská brána - tyto úžasné stavby a mnohem více uvidíte během zájezdu do adventní Bratislavy.

Místa odjezdu: bez příplatku - Brno, Břeclav, s příplatkem - Praha, Humpolec, Jihlava, Velké Meziříčí, Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Vyškov.

V ranních hodinách odjezd z ČR. Po příjezdu do Bratislavy následuje prohlídka historického centra: katedrála sv. Martina, Primaciální palác – sídlo biskupů, Bratislavský hrad, Stará a Nová radnice, Grassalkovičův palác, Slovenské národní divadlo, Michalská brána, Dům u dobrého Pastiera a mnohé další. V odpoledních hodinách navštívíte adventní trhy, kde můžete nakoupit dárky, choutnat různé slovenské speciality nebo prostě jen nasát vánoční atmosféru.

misaaamisa

misaaamisa


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů