Bratislava od 369 Kč
Zobrazit zájezdy

Na skok za poznáním do adventní Bratislavy za 299 Kč, sleva 40 %

Bratislava (-)
za 299 Kč
prodejce Invia.cz
termín 5. 12. 2018
doprava Autobusem z Prahy, z Brna, z Ostravy
strava bez stravy
typ zájezdu adventní zájezdy
Zobrazit nabídku
Na skok za poznáním do adventní Bratislavy za 299 Kč, sleva 40 %

Bratislavský hrad, Grassalkovičův palác či Michalská brána - tyto úžasné stavby a mnohem více uvidíte během zájezdu do adventní Bratislavy.

Místa odjezdu: bez příplatku - Brno, Břeclav, s příplatkem - Praha, Humpolec, Jihlava, Velké Meziříčí, Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Vyškov.

V ranních hodinách odjezd z ČR. Po příjezdu do Bratislavy následuje prohlídka historického centra: katedrála sv. Martina, Primaciální palác – sídlo biskupů, Bratislavský hrad, Stará a Nová radnice, Grassalkovičův palác, Slovenské národní divadlo, Michalská brána, Dům u dobrého Pastiera a mnohé další. V odpoledních hodinách navštívíte adventní trhy, kde můžete nakoupit dárky, choutnat různé slovenské speciality nebo prostě jen nasát vánoční atmosféru.

misaaamisa

misaaamisa


Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů