Kalutara od 23 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Na Srí Lanku z Prahy na 6 dní s plnou penzí za 30 933 Kč, sleva 59 %

Kalutara (Avani Kalutara Resort 4*)
za 30 933 Kč
prodejce Invia.cz
termín 6. 10. - 11. 10. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s plnou penzí
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Na Srí Lanku z Prahy na 6 dní s plnou penzí za 30 933 Kč, sleva 59 %

Hotel Avani Kalutara Resort se nachází v oblasti Kalutara na Srí Lance. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. Restaurace, bary a různé obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 30 °C a teploty vody kolem příjemných 28 °C. Měna - Srílanská rupie. Časový posun + 3.30. Pobyt je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: restaurace, bar, kavárna, bazény, zahrada, terasa, Wi-Fi ve společných prostorách, knihovna, různé obchody, prádelna a je zde možnost hlídání dětí.

Vybavení pokoje: sprcha, vana a WC, fén, župan, balkon, Wi-Fi, klimatizace, ventilátor, telefon, TV, DVD, lednice, mini lednice, kávovar, varná konvice, sejf, minibar za příplatek.

Srí Lanka je známa svou různorodostí a divokou přírodou, najdete tu jak dlouhé písečné pláže, tak hory a čajové plantáže.

Tipy na výlety: Hortonské pláně, národní park Yala, královská města Anurádhapuru, Polonnaruvu a Kandy, jeskynní chrámy Dambulla (UNESCO), město Galle, skalní pevnost Sigiriya (UNESCO), pláže Mirissy, Unawatuny či Tangally, horská vesnička Ella, pohoří Knuckles.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů