Kalutara od 19 090 Kč
Zobrazit zájezdy

Na Srí Lanku z Prahy na 6 dní s plnou penzí za 30 933 Kč, sleva 59 %

Kalutara (Avani Kalutara Resort 4*)
za 30 933 Kč
prodejce Invia.cz
termín 6. 10. - 11. 10. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s plnou penzí
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Na Srí Lanku z Prahy na 6 dní s plnou penzí za 30 933 Kč, sleva 59 %

Hotel Avani Kalutara Resort se nachází v oblasti Kalutara na Srí Lance. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. Restaurace, bary a různé obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 30 °C a teploty vody kolem příjemných 28 °C. Měna - Srílanská rupie. Časový posun + 3.30. Pobyt je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: restaurace, bar, kavárna, bazény, zahrada, terasa, Wi-Fi ve společných prostorách, knihovna, různé obchody, prádelna a je zde možnost hlídání dětí.

Vybavení pokoje: sprcha, vana a WC, fén, župan, balkon, Wi-Fi, klimatizace, ventilátor, telefon, TV, DVD, lednice, mini lednice, kávovar, varná konvice, sejf, minibar za příplatek.

Srí Lanka je známa svou různorodostí a divokou přírodou, najdete tu jak dlouhé písečné pláže, tak hory a čajové plantáže.

Tipy na výlety: Hortonské pláně, národní park Yala, královská města Anurádhapuru, Polonnaruvu a Kandy, jeskynní chrámy Dambulla (UNESCO), město Galle, skalní pevnost Sigiriya (UNESCO), pláže Mirissy, Unawatuny či Tangally, horská vesnička Ella, pohoří Knuckles.

misaaamisa

misaaamisa


Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů