Santorini od 12 790 Kč
Zobrazit zájezdy

Nádherné Santorini na 12 dní z Prahy za 7 990 Kč! Sleva 40 %!

Santorini (Andreas Studios)
za 7 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 28. 9. - 9. 10. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava bez stravy
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Nádherné Santorini na 12 dní z Prahy za 7 990 Kč! Sleva 40 %!

Andres Studios se nachází na hlavní třídě v oblasti Perissa na proslulém řeckém ostrově Santorini. Ochutnejte noční život v různých tavernách, kavárnách a barech. Autobusová zastávka je vzdálena přibližně 2 minuty chůze, což umožňuje poznávat krásy ostrova Santorini.

Studia jsou pro 2 až 3 osoby. V pokoji se nachází dvě plotýnky pro přípravu jídla, lednice, vysoušeč vlasů, koupelna, klimatizace a trezor. Zájezd nezahrnuje stravu.

V hotelu se nachází venkovní bazén s lehátky, sluneční terasou a pool barem. Nejbližší pláž se nachází ve vzálenosti cca 500 m. Jedná se o krásnou černou pláž s vulkanickým pískem a pozvolným vstupem do moře, která je ze severu ohraničena 350 metrů vysokou skálou Mesa Vouno.

  Zájezd je letecky z Prahy, hotel je výborně hodnocený body 8,8 a je zde jedinečná sleva 40 %. Využijte tento akční Last Minute!

  Marquette

  Marquette


  Komentáře

  Buďte první, kdo článek okomentuje.

  Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

  Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
   Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů