Santorini od 9 859 Kč
Zobrazit zájezdy

Nádherné Santorini na 12 dní z Prahy za 7 990 Kč! Sleva 40 %!

Santorini (Andreas Studios)
za 7 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 28. 9. - 9. 10. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava bez stravy
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Nádherné Santorini na 12 dní z Prahy za 7 990 Kč! Sleva 40 %!

Andres Studios se nachází na hlavní třídě v oblasti Perissa na proslulém řeckém ostrově Santorini. Ochutnejte noční život v různých tavernách, kavárnách a barech. Autobusová zastávka je vzdálena přibližně 2 minuty chůze, což umožňuje poznávat krásy ostrova Santorini.

Studia jsou pro 2 až 3 osoby. V pokoji se nachází dvě plotýnky pro přípravu jídla, lednice, vysoušeč vlasů, koupelna, klimatizace a trezor. Zájezd nezahrnuje stravu.

V hotelu se nachází venkovní bazén s lehátky, sluneční terasou a pool barem. Nejbližší pláž se nachází ve vzálenosti cca 500 m. Jedná se o krásnou černou pláž s vulkanickým pískem a pozvolným vstupem do moře, která je ze severu ohraničena 350 metrů vysokou skálou Mesa Vouno.

  Zájezd je letecky z Prahy, hotel je výborně hodnocený body 8,8 a je zde jedinečná sleva 40 %. Využijte tento akční Last Minute!

  Marquette

  Marquette


  Hlídací papoušek

  Ohlídejte si nové akční nabídky

  Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


  Komentáře

  Buďte první, kdo článek okomentuje.

  Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

  Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
   Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů