Santorini od 10 529 Kč
Zobrazit zájezdy

Nádherné Santorini z Prahy v červnu ve studiu na 8 dní za 9 990 Kč! Sleva 41 %!

Santorini (Hotel Filoxenia)
za 9 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 4. 6. - 11. 6. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava bez stravy
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Nádherné Santorini z Prahy v červnu ve studiu na 8 dní za 9 990 Kč! Sleva 41 %!

Hotel Filoxenia se nachází u městečka Perissa, na jednom z nejkrásnějších z řeckých ostrovů - Santorini. Ostrov je pověstný svou krásnou architekturou a bílými domy. Spojení bílé s barvou moře dává tomuto ostrovu neskutečně romantický nádech.

Pouhých 300 metrů od hotelu je krásná pláž s černým pískem, oceněná modrou vlajkou EU. Na pláž navazují další pláže jako Perivolos a Agios Georgios. Pláž Kamari je snadno přístupná lodním taxíkem. Centrum městečka a nákupní možnosti jsou jen 150 metrů od hotelu. Hotel má k dipozici bazén.

Studia jsou vybavena kuchyňským koutem, sprchou, WC, fénem, Wi-Fi, klimatizací a trezorem za poplatek. Ke studiu náleží balkón. 

Zájezd je bez stravy a letecky z Prahy. Hotel má navíc skvělé hodnocení 8,4. Využijte tento zájezd na Santorini se slevou 41 %!

Marquette

Marquette


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů