Ohrid z Vídně v květnu za 895 Kč/zpáteční letenka!

Vídeň (Vídeň)
Zpáteční letenka
Ohrid (Ohrid)
za 895 Kč
aerolinky Wizz Air
termín květen, červen
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Ohrid z Vídně v květnu za 895 Kč/zpáteční letenka!

Wizz Air právě nabízí akční letenky z Vídně k makedonskému jezeru Ohrid, již od 895 Kč. V této cenové relaci se pohybují zpáteční letenky s odletem v květnu a návratem v červnu. Pro členy WIZZ Discount Clubu ještě výhodněji, cca 486 Kč/zpáteční letenka. V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 40x30x20 cm a váze maximálně 10 kg.

Ohrid se nachází v Makedonii na hranicích s Albánií. Makedonci o něm říkají, že je to „Ztracená perla Balkánu“.  Jedná se o destinaci, která stále není příliš turisty objevená a nabízí příjemné prostředí jak k odpočinku tak i k aktivní dovolené.

V tomto období se zde teploty vzduchu pohybují od 22 °C do 26 °C.

Tipy na výlety: Ohridské jezero, Samuelova pevnost, Klášter svatého Klimenta a Pantelejmona, kostel Boží moudrosti, Galicica National park.

Do Vídně je možné se dopravit autobusy Flixbus za příznivé ceny. Například jízdenku z Prahy seženete již od 283 Kč a z Brna od 154 Kč. Dále je také dobré spojení autobusy Regiojet za příjemné ceny.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů