Ohrid z Vídně v květnu za 895 Kč/zpáteční letenka!

Vídeň (Vídeň)
Zpáteční letenka
Ohrid (Ohrid)
za 895 Kč
aerolinky Wizz Air
termín květen, červen
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Ohrid z Vídně v květnu za 895 Kč/zpáteční letenka!

Wizz Air právě nabízí akční letenky z Vídně k makedonskému jezeru Ohrid, již od 895 Kč. V této cenové relaci se pohybují zpáteční letenky s odletem v květnu a návratem v červnu. Pro členy WIZZ Discount Clubu ještě výhodněji, cca 486 Kč/zpáteční letenka. V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 40x30x20 cm a váze maximálně 10 kg.

Ohrid se nachází v Makedonii na hranicích s Albánií. Makedonci o něm říkají, že je to „Ztracená perla Balkánu“.  Jedná se o destinaci, která stále není příliš turisty objevená a nabízí příjemné prostředí jak k odpočinku tak i k aktivní dovolené.

V tomto období se zde teploty vzduchu pohybují od 22 °C do 26 °C.

Tipy na výlety: Ohridské jezero, Samuelova pevnost, Klášter svatého Klimenta a Pantelejmona, kostel Boží moudrosti, Galicica National park.

Do Vídně je možné se dopravit autobusy Flixbus za příznivé ceny. Například jízdenku z Prahy seženete již od 283 Kč a z Brna od 154 Kč. Dále je také dobré spojení autobusy Regiojet za příjemné ceny.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů