Kapverdské ostrovy od 12 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Ostrov Sal z Prahy na 9 dní s All inclusive za 16 990 Kč

Kapverdské ostrovy (Oa Belorizonte 4*)
za 16 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 1. 12. - 9. 12. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Ostrov Sal z Prahy na 9 dní s All inclusive za 16 990 Kč

Bungalovy Oa Belorizonte se nacházejí na nádherném ostrově Sal na Kapverdských ostrovech. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u objektu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 28 °C a teploty vody kolem 26 °C. Měna - Kapverdské escudo. Časový posun - 2 hodiny. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení objektu: restaurace, grill restaurace, bary, herna, obchod se suvenýry, posilovna, animační programy, tenisový kurt, stolní tenis, plážový fotbal a volejbal, lekce tradičních tanců, Wi-Fi, kadeřnictví, vířivka, 3 bazény, dětský bazén, hřiště a miniklub, lehátka, slunečníky a osušky zdarma u bazénů i na pláži zdarma, k dispozici je i plážový bar.

Vybavení bungalovu: koupelna, WC, fén, TV, trezor, klimatizace, minilednice (doplňována + láhev vody zdarma), přistýlka pro děti.

Ostrov Sal je jedním z 10 Kapverdských ostrovů ležících v Atlantském oceánu. Je proslulý svými nádhernými, bílými plážemi, těžbou soli a ideálními podmínkami k windsurfingu.

Tipy na výlety: hlavní město Espargos, město Palmeria, přímořské jeskyně a útesy Olho Azul, plavba ponorkou Neptunus, městečko s krátery pro těžbu soli a slanými jezírky Pedra Lume, solný důl Salinas, přírodní jezírka v lávových vyvřelinách v Buraconě, nejvyšší hora ostrova Monte Grande.

misaaamisa

misaaamisa


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů