Panama: Coclé z Prahy na 10 dní/ 9 nocí s all inclusive za 25 990 Kč! Odlet 7. března!

Coclé (Royal Decameron Golf Beach Resort & Villas Panama 4*)
za 25 990 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 7. 3. - 16. 3. 2020
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Panama: Coclé z Prahy na 10 dní/ 9 nocí s all inclusive za 25 990 Kč! Odlet 7. března!

Hotel Royal Decameron Golf Beach Resort & Villas Panama se nachází v provincii Coclé v Panamně. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 33 °C a teploty vody kolem 26 °C. Měna - Panamská balboa. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: 3 vstupní haly s recepcemi, 10 restaurací, z toho 8 à la carte, 11 barů, 10 bazénů (1 se skluzavkami), diskotéka, konferenční místnost, obchody, spa centrum.

Vybavení pokoje: luxusní koupelna s WC, vysoušeč vlasů, klimatizace, TV/sat., trezor za poplatek, telefon, balkon nebo terasa.

Panama, stát ve střední Americe s menší rozlohou než Česká republika skrývá neuvěřitelné přírodní bohatství v deštných pralesích. Najdete tu krásné romantické pláže, vychutnáte si atmosféru španělského folklóru a zároveň indiánské kultury.

Tipy na výlety: pohoří Cordillera de Talamanca, ostrůvky Cayo Zapatillas, Panama City, Parque Natural Metropolitano, karibský přístav Portobelo, městečko Chitre, El Valle de Anton.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů