USA od 18 490 Kč
Zobrazit zájezdy

Plavba lodí na 11 dní z Miami na Panenské ostrovy, Svatý Martin, Guadeloupe aj. za 13 540 Kč!

USA (Loď Divina)
za 13 540 Kč
prodejce Invia.cz
termín 20. 12. - 30. 12. 2018
doprava Lodí Miami
strava s plnou penzí
typ zájezdu plavby lodí
Zobrazit nabídku
Plavba lodí na 11 dní z Miami na Panenské ostrovy, Svatý Martin, Guadeloupe aj. za 13 540 Kč!

Luxusní čtyřhvězdičková loď Divina vyplouvá z Miami a navštívíte USA, Antigua a Barbuda, Svatý Kryštof a Nevis, Guadeloupe, Britské Panenské ostrovy a Svatý Martin.

Ubytování je v kajutě vybrané kategorie. Kajuty jsou vybavené samostatným sociálním zařízením, klimatizací, TV, minibarem, šatní skříní, kosmetickým stolkem, vysoušečem vlasů, trezorem a telefonem.

Strava na palubě: rozšířená plná penze - 3 hlavní jídla denně v servírované či rautové restauraci, svačiny a půlnoční bufet, nápoje - čaj, káva, voda z automatu v rautové restauraci po celý den, galavečeře a přípitek s kapitánem. 

Možnost využití bazénu, vířivek, fitness centra a jiných sportovně-rekreačních zařízení, účast na všech akcích pořádaných na palubě – animační programy pro děti i dospělé, dětský klub (pro všechny věkové kategorie), večerní představení v divadle, živá hudba, lekce tance apod. Na lodi je také divadlo, diskotéka, galerie umění, kino, knihovna, internetová kavárna, kasino, tenisové kurty, basketbal, dráha na jogging, tělocvična, aerobik, minigolf, fotbal, squash, ping-pong, stolní fotbálek, bowling, aerobik, pilates, spinning a vodní spinning, kondiční programy na míru, kvalifikovaný osobní trenér, vnitřní herny pro děti, aquapark, simulátor Formule 1. Na lodi jsou také balijské lázně, které se nacházejí v exotických interiérech tvořených z přírodních kamenů a vzácných dřev s úchvatným výhledem na moře. 

Doprava do místa vylodění není v ceně zájezdu. Zájezd je se slevou 44 % a je velmi kladně hodnocený zákazníky body 9,4. Využijte tuto skvělou nabídku!

Marquette

Marquette


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů