USA od 34 869 Kč
Zobrazit zájezdy

Plavba lodí na 11 dní z Miami na Panenské ostrovy, Svatý Martin, Guadeloupe aj. za 13 540 Kč!

USA (Loď Divina)
za 13 540 Kč
prodejce Invia.cz
termín 20. 12. - 30. 12. 2018
doprava Lodí Miami
strava s plnou penzí
typ zájezdu plavby lodí
Zobrazit nabídku
Plavba lodí na 11 dní z Miami na Panenské ostrovy, Svatý Martin, Guadeloupe aj. za 13 540 Kč!

Luxusní čtyřhvězdičková loď Divina vyplouvá z Miami a navštívíte USA, Antigua a Barbuda, Svatý Kryštof a Nevis, Guadeloupe, Britské Panenské ostrovy a Svatý Martin.

Ubytování je v kajutě vybrané kategorie. Kajuty jsou vybavené samostatným sociálním zařízením, klimatizací, TV, minibarem, šatní skříní, kosmetickým stolkem, vysoušečem vlasů, trezorem a telefonem.

Strava na palubě: rozšířená plná penze - 3 hlavní jídla denně v servírované či rautové restauraci, svačiny a půlnoční bufet, nápoje - čaj, káva, voda z automatu v rautové restauraci po celý den, galavečeře a přípitek s kapitánem. 

Možnost využití bazénu, vířivek, fitness centra a jiných sportovně-rekreačních zařízení, účast na všech akcích pořádaných na palubě – animační programy pro děti i dospělé, dětský klub (pro všechny věkové kategorie), večerní představení v divadle, živá hudba, lekce tance apod. Na lodi je také divadlo, diskotéka, galerie umění, kino, knihovna, internetová kavárna, kasino, tenisové kurty, basketbal, dráha na jogging, tělocvična, aerobik, minigolf, fotbal, squash, ping-pong, stolní fotbálek, bowling, aerobik, pilates, spinning a vodní spinning, kondiční programy na míru, kvalifikovaný osobní trenér, vnitřní herny pro děti, aquapark, simulátor Formule 1. Na lodi jsou také balijské lázně, které se nacházejí v exotických interiérech tvořených z přírodních kamenů a vzácných dřev s úchvatným výhledem na moře. 

Doprava do místa vylodění není v ceně zájezdu. Zájezd je se slevou 44 % a je velmi kladně hodnocený zákazníky body 9,4. Využijte tuto skvělou nabídku!

Marquette

Marquette


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů