Itálie od 724 Kč
Zobrazit zájezdy

Plavba po Středozemním moři v květnu na 8 dní s plnou penzí za 12 990 Kč! Sleva 45 %!

Itálie (Costa Luminosa)
za 12 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 11. 5. - 18. 5. 2019
doprava Letecky z Prahy, z Brna, z Ostravy
strava s plnou penzí
typ zájezdu plavby lodí
Zobrazit nabídku
Plavba po Středozemním moři v květnu na 8 dní s plnou penzí za 12 990 Kč! Sleva 45 %!

Zájezd luxusní loďi Costa Luminosa po Středozemním moři, kde si užijete jak skvělé zábavy na lodi, tak navštívíte zajímavá místa v Řecku, Itálii a Francii. Vyjíždí se z Benátek, kam si levně můžete zaletět z Prahy s nízkonákladovými společnostmi (transfer do Benátek není v ceně). Pokračuje se na řecký ostrov Korfu, do italské Messiny, Neapole, Savony a na závěr do francouzského Marseille.

Na lodi můžete zavítat do 4D kina, na simulátor Formule 1, do divadla s jedinečnou laserovou show. Loď má dva bazény a jeden dětský bazén, 4 vířivky, skluzavky, minigolf, simulátor golfu, dráhy na běhání a bruslení, posilovnu a lázeňský areál.

V kajutách je koupelna se sprchou a WC, klimatizace, satelitní TV, minibar, šatní skříň, kosmetický stolek, telefon, vysoušeč vlasů, trezor.

Stravování je formou plné penze - snídaně, oběd i večeře o několika chodech se podávají v hlavních restauracích s obsluhou, k dispozici je zároveň samoobslužná restaurace se širokou nabídkou jídel.

Zájezd je s vlastní dopravou do Benátek, odkud loď odplouvá. Využijte tento výhodný zájezd!

Marquette

Marquette


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů