Itálie od 561 Kč
Zobrazit zájezdy

Plavba po Středozemním moři v květnu na 8 dní s plnou penzí za 12 990 Kč! Sleva 45 %!

Itálie (Costa Luminosa)
za 12 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 11. 5. - 18. 5. 2019
doprava Letecky z Prahy, z Brna, z Ostravy
strava s plnou penzí
typ zájezdu plavby lodí
Zobrazit nabídku
Plavba po Středozemním moři v květnu na 8 dní s plnou penzí za 12 990 Kč! Sleva 45 %!

Zájezd luxusní loďi Costa Luminosa po Středozemním moři, kde si užijete jak skvělé zábavy na lodi, tak navštívíte zajímavá místa v Řecku, Itálii a Francii. Vyjíždí se z Benátek, kam si levně můžete zaletět z Prahy s nízkonákladovými společnostmi (transfer do Benátek není v ceně). Pokračuje se na řecký ostrov Korfu, do italské Messiny, Neapole, Savony a na závěr do francouzského Marseille.

Na lodi můžete zavítat do 4D kina, na simulátor Formule 1, do divadla s jedinečnou laserovou show. Loď má dva bazény a jeden dětský bazén, 4 vířivky, skluzavky, minigolf, simulátor golfu, dráhy na běhání a bruslení, posilovnu a lázeňský areál.

V kajutách je koupelna se sprchou a WC, klimatizace, satelitní TV, minibar, šatní skříň, kosmetický stolek, telefon, vysoušeč vlasů, trezor.

Stravování je formou plné penze - snídaně, oběd i večeře o několika chodech se podávají v hlavních restauracích s obsluhou, k dispozici je zároveň samoobslužná restaurace se širokou nabídkou jídel.

Zájezd je s vlastní dopravou do Benátek, odkud loď odplouvá. Využijte tento výhodný zájezd!

Marquette

Marquette


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů