Paříž od 2 730 Kč
Zobrazit zájezdy

Podzimní Paříž! Poznávací zájezd za 2 200 Kč!

Paříž (2*)
za 2 200 Kč
prodejce Invia.cz
termín 10. 10. - 13. 10. 2019
doprava Autobusem z Prahy, z Brna
strava se snídaní
typ zájezdu poznávací zájezdy
Zobrazit nabídku
Podzimní Paříž! Poznávací zájezd za 2 200 Kč!

Program:
1. den
- odjezd v odpoledních hodinách (Znojmo 12.10, Brno 13.00, Jihlava 14.15, Praha 16.20, Plzeň 17.40).

2. den - ráno bude podáváno malé občerstvení v autobuse. Následuje úvodní prohlídková trasa autobusem. Později následuje peší prohlídka města. První den věnujeme historické Paříži. Uvidíme mnoho známých míst jako je Martova pole, nábřeží Seiny, Pont Neuf, katedrála Notre Dame, latinská čtvrt, Invalidovna - hrobka císaře Napoleona, centre Pompidu. 

3. den - Dopoledne si každý stanoví svůj program. Muzea, galerie, nákupy nebo jen tak posezení u kávy. A odpoledne si může vybrat zda, se zúčastní návštěvy Montmartru s průvodcem nebo stráví celý den v centru Paříže. V podvečerních hodinách vás čeká společný program včetně projížďky na lodičkách. Ve večerních hodinách přejezd do Německa.

4. den - Ránobude zastávka v Německu v termálních lázních v Ambergu  a v odpoledních hodinách přejezd do ČR.

Cena zahrnuje: dopravu luxusním autobusem, služby profesionálního průvodce, 1x ubytování v třílůžkových pokojích, 1x ranní občerstvení v autobusu a pojištění CK pro případ úpadku.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů