Funchal od 13 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Portugalsko: Madeira z Prahy na 7 nocí se snídaní v luxusním hotelu za 9 990 Kč! Odlet již 28. 8.!

Funchal (Hotel Duas Torres 4*)
za 9 990 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 28. 8. - 4. 9. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava se snídaní
Zobrazit nabídku
Portugalsko: Madeira z Prahy na 7 nocí se snídaní v luxusním hotelu za 9 990 Kč! Odlet již 28. 8.!

Hotel Duas Torres leží v turisticky oblíbeném městě Funchal. Vstup do moře je přímo před hotelem. Pláž leží cca 200 m od hotelu. Restaurace, bary či obchody jsou dostupné v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 25 °C a teplota vody kolem osvěžujících 23 °C. Měna - Euro. Časový posun - 1 hodina.

Vybavení hotelu: vstupní hala, recepce, výtahy, restaurace, 2 bary, terasa s výhledem na moře, Wi-Fi na recepci zdarmatrezor na recepci za poplatek, půjčovna aut a kol, bazén. 

Vybavení pokoje: sprcha a WC, fén, TV, telefon, plně vybavený kuchyňský kout, trezor za poplatek, některé pokoje mají balkon.

Madeira je známa svou rozmanitostí. Najdete zde klidné pláže i divoké útesy, užijete si památky, vysoké hory, hluboká údolí, řeky, vodopády i prales.

Tipy na výlety: výstup na horu Pico do Arieiro, túra poloostrovem Sao Lourenco či Levadou Das Rabacas, skála Penha d'Áquila, horská vesnice Ribeiro Frioútes, Cabo Girao.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů