Algarve od 12 599 Kč
Zobrazit zájezdy

Portugalsko z Prahy, All inclusive, 9 dní, 12990 Kč, sleva 53 %

Algarve (Hotel Smartline Amarilis 3*)
za 12 990 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 16. 9. - 24. 9. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Portugalsko z Prahy, All inclusive, 9 dní, 12990 Kč, sleva 53 %

Hotel Smartline Amarilis se nachází ve velmi oblíbené lokalitě Algarve v letovisku Portiamo. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 350 m. Vzdálenost do centra Praia da Rocha je cca 500 m. Restaurace, bary a různé obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 29 °C. Měna - euro. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: restaurace, bar, bazén, dětský bazén, TV místnost, slunečníky a lehátka u bazénu, tenisový kurt, stolní tenis, kadeřnictví, Wi-Fi zóna zdarma, dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení pokoje: sprcha a WC, balkon či terasa, lednice, mikrovlnná trouba, vařič, klimatizace zdarma, TV, telefon a trezor za poplatek.

Algarve je známé svou divkou přírodou, nádhernými plážemi a kopcovitou krajinou. Ná západě a jihu je ohraničené Atlantským oceánem, na severu sousedí s Alentejo a na východě je řekou Guadiana oddělené od Andalusie.

Tipy na výlety: Mys svatého Vincence s majákem, město Silves či Lagos, skalní útvary Ponta de Piedade, cca 4 km dlouhá pláž s písečnými dunami Meia Praia, pohoří Monchique, vesnička Odeceixe.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů