Algarve od 21 790 Kč
Zobrazit zájezdy

Portugalsko z Prahy v apartmánech na 9 dní s All Inclusive za 13 990 Kč! Sleva 39 %!

Algarve (Hotel Cheerfulway Acquamaris)
za 13 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 12. 9. - 20. 9.
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Portugalsko z Prahy v apartmánech na 9 dní s All Inclusive za 13 990 Kč! Sleva 39 %!

Třívězdičkový Hotel Cheerfulway Acquamaris se nachází v nádherné oblasti Algarve v Portugalsku, v klidné oblasti na okraji města Albufeira, cca 2 km od centra s obchody, bary a diskotékami, cca 800 m od nejbližších obchodů. Tato oblast je nejoblíbenější z celého Portugalska a je zde spoustu krásných míst k navštívení.

Stravování je poskytováno formou All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci. Podávají se i svačiny, v ceně jsou nealkoholické a alkoholické nápoje.

Klimatizované prostorné apartmány se skládají ze dvou opticky oddělených částí, jedna s kuchyňským koutem. Pokoje jsou vybaveny chladničkou, balkónem, TV, trezorem (za poplatek). 

Písčitá pláž se nachází 850 metrů od hotelu. Součástí hotelu je dětské hřiště, tělocvična a herna. Je možné využít Wifi na recepci zdarma. Hotel má jeden velký bazén a jeden dětský bazén.

Zájezd je letecky z Prahy, hotel je skvěle hodnocený body 8,8 a je zde jedinečná sleva 39%. Využijte tento skvělý Last Minute!

Marquette

Marquette


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů