Ras Al Khaimah od 10 995 Kč
Zobrazit zájezdy

Ras al Khaimah z Bratislavy na 7 nocí se snídaněmi za 9 990 Kč! Odlet již zítra!

Ras Al Khaimah (Hotel Al Hamra Village 4*)
za 9 990 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 17. 1. - 24. 1. 2020
doprava z Bratislavy
Zobrazit nabídku
Ras al Khaimah z Bratislavy na 7 nocí se snídaněmi za 9 990 Kč! Odlet již zítra!

Hotel Al Hamra Village se nachází jednom z arabských emirátů, Ras al Khaimah. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 500 m od hotelu. Restaurace, bary a obchody jsou v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 26 °C a teploty vody kolem 24 °C. Měna - emirátský dirham. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: recepce, směnárna, 3 restaurace, bar, kavárna, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Vybavení pokoje: klimatizace, vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, telefon, TV, trezor zdarma, minilednička, minibar.

Ras al Khaimah je jedním ze sedmi arabských emirátů. Je označován za "nejzelenější" emirát. Nachází se zde Hajarské pohoří, které prudce klesá k pobřeží.

Tipy na výlety: Pevnost Dhayah, vesnička Al Jazirah Al Hamra, Pohoří Al-Hadžar, osada Shimal, Ras Al Khaimah National Museum, polostrov Musandam, Manar Mall, Iceland Water Park.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů