Ras Al Khaimah od 15 089 Kč
Zobrazit zájezdy

Ras Al Khaiman z Prahy v březnu na 9 dní/ 7 nocí se snídaní za 12 190 Kč!

Ras Al Khaimah (Bm Acacia Hotel & Apartments 4*)
za 12 190 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 17. 3. - 25. 3. 2020
doprava Letecky z Prahy
strava se snídaní
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Ras Al Khaiman z Prahy v březnu na 9 dní/ 7 nocí se snídaní za 12 190 Kč!

Hotel Bm Acacia Hotel & Apartments se nachází ve vyhledávané lokalitě emirátu Ras Al Khaimah. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 5 km od hoteluDoprava na pláž je zajištěna minibusem.V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 24 °C a teploty vody kolem 23 °C. Měna - Emirátský dirham. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: směnárna, turistické informace, společenské prostory, venkovní bazén, hlavní restaurace, bar u bazénu, kavárna, pokojová služba, fitness, kulečník, stolní tenis, noční klub, parkoviště.

Vybavení pokoje: luxusní koupelna, WC, klimatizace, Wi-Fi, TV, minibar.

Ras al Khaimah se vyznačuje svou rozmanitostí. Obdivovat můžeme nádhernou a divokou přírodou, jsou tu Hajarské hory, skalnaté pobřeží, poušť i údolí a zároveň historické vesničky a mnoho dalších památek.

Tipy na výlety: Pevnost Dhayah - jediná zachovalá pevnost v celých emirátech, Al Jazirah Al Hamra - opuštěná rybářská vesnice, Národní muzeum, pohoří Al-Hadžar - nejvyšší hora Jebel Jais dosahuje do výšky cca 2000 m. n. m., poušť a písečné duny, pláže, osada Shimal - jedna z nejstarších oblastí celého regionu.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů