Korfu od 7 079 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko: Korfu z Prahy na 11 nocí za 6 990 Kč!

Korfu (Penzion Romeo a Juliet 2*+)
za 6 990 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 24. 8. - 4. 9. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava bez stravy
Zobrazit nabídku
Řecko: Korfu z Prahy na 11 nocí za 6 990 Kč!

Penzion Romeo a Juliet se nachází v letovisku Perivoli na řeckém ostrově Korfu. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází nedaleko od ubytování. Restaurace, bary a obchody jsou dostupny v okolí hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 29 °C a teploty vody kolem příjemných 24 °C. Měna – euro. Časový posun +1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení apartmánu: vlastní sociální zařízení, balkon či terasa, kuchyňský koutek, telefon, klimatizace zdarma, TV, venkovní posezení.

Korfu je nejsevernější z Jónských ostrovů v Řecku. Ostrov se stal velmi oblíbenou turistickou destinací a to nejen kvůli krásným plážím, ale také díky krásné zelené přírodě a vápencovým kopcům. Ostrov Korfu je také označován za "Smaragdový ostrov" a to právě kvůli tomu, že patří mezi jeden z nejzelenějších ostrovů Řecka.

Tipy na výlety: Corfu Golf & Country Klub, Palác Achillion, městečko Benitses, město Korfu, ostrov Paxos, Parga, Diaplo, Modrá laguna, aquapark Hydropolis, pláž Glyfada.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů