Korfu od 2 612 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko: Korfu z Prahy na 11 nocí za 6 990 Kč!

Korfu (Penzion Romeo a Juliet 2*+)
za 6 990 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 24. 8. - 4. 9. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava bez stravy
Zobrazit nabídku
Řecko: Korfu z Prahy na 11 nocí za 6 990 Kč!

Penzion Romeo a Juliet se nachází v letovisku Perivoli na řeckém ostrově Korfu. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází nedaleko od ubytování. Restaurace, bary a obchody jsou dostupny v okolí hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 29 °C a teploty vody kolem příjemných 24 °C. Měna – euro. Časový posun +1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení apartmánu: vlastní sociální zařízení, balkon či terasa, kuchyňský koutek, telefon, klimatizace zdarma, TV, venkovní posezení.

Korfu je nejsevernější z Jónských ostrovů v Řecku. Ostrov se stal velmi oblíbenou turistickou destinací a to nejen kvůli krásným plážím, ale také díky krásné zelené přírodě a vápencovým kopcům. Ostrov Korfu je také označován za "Smaragdový ostrov" a to právě kvůli tomu, že patří mezi jeden z nejzelenějších ostrovů Řecka.

Tipy na výlety: Corfu Golf & Country Klub, Palác Achillion, městečko Benitses, město Korfu, ostrov Paxos, Parga, Diaplo, Modrá laguna, aquapark Hydropolis, pláž Glyfada.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
  Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů

  Nevybrali jste si?

  Podívejte se na

  Další akční nabídky

  Nebo si nastavte hlídač akcí, výhodné nabídky Vám neuniknou

  Hlídač akcí