Rhodos od 7 069 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko: Rhodos z Bratislavy na 8 dní s polopenzí za 8 980 Kč!

Rhodos (Hotel Princess Flora 3*)
za 8 980 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 12. 7. - 19. 7. 2019
doprava Letecky z Bratislavy
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Řecko: Rhodos z Bratislavy na 8 dní s polopenzí za 8 980 Kč!

Hotel Princess Flora se nachází v oblasti Kalithea. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 400 m. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 28 °C a teploty vody kolem příjemných 25 °C. Měna - euro. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení objektu: vstupní hala s recepcí, trezor, restaurace, bar s TV, minimarket, zahrada, bazény, terasa, Wi-Fi v obby za poplatek.

Vybavení pokoje: sprcha a WC, TV, klimatizace (za poplatek), minilednička.

Rhodos je znám, jako většina řeckých ostrovů, svou nádhernou přírodou s čistými plážemi, průzračným mořem a mnoha historickými památkami a horami.

Tipy na výlety: plavby lodí na ostrov Chalki nebo Symi, kostel sv. archanděla Michaela, vesnička Sianna a místní pálenka SUMA, Údolí motýlů Petaloudes, ruiny hradu sv. Jana, jeskyně Koumellos, akropole Lindos, městečko Genadi, hrady Monolithos a Kritina, maják Prasonisi, opuštěný kláštěr Saint Mark, antické město Kamiros, pláže Mavos Kavos či Fourni, výlet lodí do Turecka.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů