Rhodos od 8 970 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko: Rhodos z Bratislavy na 8 dní s polopenzí za 8 980 Kč!

Rhodos (Hotel Princess Flora 3*)
za 8 980 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 12. 7. - 19. 7. 2019
doprava Letecky z Bratislavy
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Řecko: Rhodos z Bratislavy na 8 dní s polopenzí za 8 980 Kč!

Hotel Princess Flora se nachází v oblasti Kalithea. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 400 m. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 28 °C a teploty vody kolem příjemných 25 °C. Měna - euro. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení objektu: vstupní hala s recepcí, trezor, restaurace, bar s TV, minimarket, zahrada, bazény, terasa, Wi-Fi v obby za poplatek.

Vybavení pokoje: sprcha a WC, TV, klimatizace (za poplatek), minilednička.

Rhodos je znám, jako většina řeckých ostrovů, svou nádhernou přírodou s čistými plážemi, průzračným mořem a mnoha historickými památkami a horami.

Tipy na výlety: plavby lodí na ostrov Chalki nebo Symi, kostel sv. archanděla Michaela, vesnička Sianna a místní pálenka SUMA, Údolí motýlů Petaloudes, ruiny hradu sv. Jana, jeskyně Koumellos, akropole Lindos, městečko Genadi, hrady Monolithos a Kritina, maják Prasonisi, opuštěný kláštěr Saint Mark, antické město Kamiros, pláže Mavos Kavos či Fourni, výlet lodí do Turecka.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů