Rhodos od 8 199 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko: Rhodos z Prahy na 7 nocí/ 8 dní s all inclusive za 8 990 Kč!

Rhodos (Kolymbia Sky 4*)
za 8 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 4. 6. - 11. 6. 2021
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Řecko: Rhodos z Prahy na 7 nocí/ 8 dní s all inclusive za 8 990 Kč!

Hotel Kolymbia Sky se nachází poblíž letoviska Kolymbia na řeckém ostrově Rhodos. Písčitooblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 150 m. Restaurace, bary či obchody jsou dostupné v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 25 °C a teploty vody kolem osvěžujících 22 °C. Měna - Euro. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, venkovní bazén, dětský bazén, zahrada, restaurace, bar, Wi-Fi, obchod se suvenýry.

Vybavení pokoje: sprcha a WC, fén, lednice, telefon, klimatizace za poplatek, TV, trezor, balkon.

Rhodos je znám, jako většina řeckých ostrovů, svou nádhernou přírodou s čistými plážemi, průzračným mořem a mnoha historickými památkami. Nachází se pouhých 20 km od Turecka.  Jsou zde ideální podmínky pro windsurfing a kitting.

Tipy na výlety: ostrov Simi, kostel sv. archanděla Michaela, ruiny hradu sv. Jana, jeskyně Koumellos, akropole Lindos, hrady Monolithos a Kritina, maják Prasonisi, opuštěný kláštěr Saint Mark, antické město Kamiros, pláže Mavos Kavos či Fourni.

Aktuální informace o cestování do Řecka v souvislosti s Covid-19 naleznete na stránkách MZV ČR.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů