Řecko od 2 299 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko: Samos z Vídně v červnu za 1 550 Kč/ zpáteční letenka!

Vídeň (Vídeň)
Zpáteční letenka
Samos
za 1 550 Kč
aerolinky Eurowings
termín červen
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Řecko: Samos z Vídně v červnu za 1 550 Kč/ zpáteční letenka!

Letecká společnost Eurowings přichází s výhodnými zpátečními letenkami z Vídně na řecký ostrov Samos, již od 1 550 . V této cenové relaci se pohybují zpáteční letenky v červnu. V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo o maximální váze 8 kg a rozměrech 55 x 40 x 23 cm.

Samos, jeden z řeckých ostrovů. Místo ideální k odpočinku, vychutnáte si zde báječnou řeckou kuchyni v místních taverničkách s typickou řeckou hudbou. Na ostrově můžete navštívit nespočet antických památek a odpočinout si na mnoha krásných pláží.

Tipy na výlety: ruiny hradu Lykourgos Logothetis, město Vathy a Pythagorion, Heraion, Eupalinův tunel, kostel Agios Spyridon, Karlovassi, Waterfalls of Potami, vinařská vesnice Vourliotes, Pythagorova jeskyně.

Do Vídně je možné se dopravit autobusy Flixbus za příznivé ceny. Například jízdenku z Prahy seženete již od 283 Kč a z Brna od 154 Kč. Dále je také dobré spojení autobusy Regiojet za příjemné ceny.

Ukázkový termín: 1. 6. - 8. 6. 2019.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů