Sharjah od 18 700 Kč
Zobrazit zájezdy

SAE: Sharjah na 12 nocí s polopenzí za 24 990 Kč

Sharjah (Citymax Hotel Sharjah)
za 24 990 Kč
prodejce Blue Style
termín 28. 12. 2019 (So) - 10. 1. 2020 (Pá)
doprava Letecky z Prahy
strava se snídaní
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
SAE: Sharjah na 12 nocí s polopenzí za 24 990 Kč

Velmi dobře hodnocený hotel Citymax Hotel Sharjah se nachází v obchodní části města Sharjah (Spojené arabské emiráty), cca 1 km od centra. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují okolo 23 °C.

Vybavení a služby hotelu: recepce, směnárna, 2 restaurace, kavárna, konferenční místnost, fitness. Wi-Fi připojení i na pokoji zdarma.

Vybavení pokoje: koupelna se sprchou nebo vanou, WC, vysoušeč vlasů, klimatizace, TV, trezor, set na přípravu kávy a čaje.

Sharjah návštěvníkům nabídne zachovalé kulturní památky a tradiční arabskou architekturu. Najdete zde krásné hotelové pláže i bohaté kulturní vyžití.

Navštivte unikátní historické památky, desítky krásných mešit a muzeí a nakupte si za velmi příjemné ceny například luxusní oblečení nebo zlaté šperky.

Mikey

Mikey


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů