Sharjah od 11 690 Kč
Zobrazit zájezdy

SAE: Sharjah na 12 nocí s polopenzí za 24 990 Kč

Sharjah (Citymax Hotel Sharjah)
za 24 990 Kč
prodejce Blue Style
termín 28. 12. 2019 (So) - 10. 1. 2020 (Pá)
doprava Letecky z Prahy
strava se snídaní
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
SAE: Sharjah na 12 nocí s polopenzí za 24 990 Kč

Velmi dobře hodnocený hotel Citymax Hotel Sharjah se nachází v obchodní části města Sharjah (Spojené arabské emiráty), cca 1 km od centra. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují okolo 23 °C.

Vybavení a služby hotelu: recepce, směnárna, 2 restaurace, kavárna, konferenční místnost, fitness. Wi-Fi připojení i na pokoji zdarma.

Vybavení pokoje: koupelna se sprchou nebo vanou, WC, vysoušeč vlasů, klimatizace, TV, trezor, set na přípravu kávy a čaje.

Sharjah návštěvníkům nabídne zachovalé kulturní památky a tradiční arabskou architekturu. Najdete zde krásné hotelové pláže i bohaté kulturní vyžití.

Navštivte unikátní historické památky, desítky krásných mešit a muzeí a nakupte si za velmi příjemné ceny například luxusní oblečení nebo zlaté šperky.

Mikey

Mikey


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů