Catalkoy od 24 390 Kč
Zobrazit zájezdy

Severní Kypr v říjnu z Ostravy na 7 nocí v luxusním hotelu s polopenzí za 11 990 Kč!

Catalkoy (Hotel Malpas 5*)
za 11 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 4. 10. - 11. 10. 2019
doprava Letecky z Ostravy
strava s polopenzí
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Severní Kypr v říjnu z Ostravy na 7 nocí v luxusním hotelu s polopenzí za 11 990 Kč!

Hotel Malpas se nachází v letovisku Catalkoy na Severním Kypru. Písečná pláž se je vzdálena cca 2 km od hotelu (zdarma zajištěn svoz hotelovým minibusem). Restaurace a obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 27 °C a teploty vody kolem příjemných 22 °C. Měna – Euro. Časový posun +1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: recepce, restaurace, směnárna, lobby, mini market, výtah, Wi-Fi v prostorách recepce a lobby, ordinace lékaře, venkovní bazén, vnitřní bazén, wellness centrum, turecké lázně, sauna, masáže, kadeřnictví, kosmetika, fitness, casino.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, telefon, klimatizace, TV, minibar.

Severní Kypr je známý svou různorodostí, je místem, kde se spojuje křesťanská minulost a muslimská současnost. Nabízí krásné dlouhé pláže a průzračné moře.

Tipy na výlety: Famagustské hradby, Mešita Laly Mustafy Pashi, Klášter sv. Barnabáše, Othellův hrad, „Město duchů“ Varosha, město Salamis.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů