Kypr od 10 229 Kč
Zobrazit zájezdy

Severní Kypr v říjnu z Ostravy na 7 nocí v luxusním hotelu s polopenzí za 11 990 Kč!

Catalkoy (Hotel Malpas 5*)
za 11 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 4. 10. - 11. 10. 2019
doprava Letecky z Ostravy
strava s polopenzí
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Severní Kypr v říjnu z Ostravy na 7 nocí v luxusním hotelu s polopenzí za 11 990 Kč!

Hotel Malpas se nachází v letovisku Catalkoy na Severním Kypru. Písečná pláž se je vzdálena cca 2 km od hotelu (zdarma zajištěn svoz hotelovým minibusem). Restaurace a obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 27 °C a teploty vody kolem příjemných 22 °C. Měna – Euro. Časový posun +1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: recepce, restaurace, směnárna, lobby, mini market, výtah, Wi-Fi v prostorách recepce a lobby, ordinace lékaře, venkovní bazén, vnitřní bazén, wellness centrum, turecké lázně, sauna, masáže, kadeřnictví, kosmetika, fitness, casino.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, telefon, klimatizace, TV, minibar.

Severní Kypr je známý svou různorodostí, je místem, kde se spojuje křesťanská minulost a muslimská současnost. Nabízí krásné dlouhé pláže a průzračné moře.

Tipy na výlety: Famagustské hradby, Mešita Laly Mustafy Pashi, Klášter sv. Barnabáše, Othellův hrad, „Město duchů“ Varosha, město Salamis.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů