Famagusta od 20 419 Kč
Zobrazit zájezdy

Severní Kypr z Brna na 8 dní s polopenzí za 11 490 Kč!

Famagusta (Long Beach 3*)
za 11 490 Kč
prodejce Invia.cz
termín 12. 5. - 19. 5. 2019
doprava Letecky z Brna
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Severní Kypr z Brna na 8 dní s polopenzí za 11 490 Kč!

Hotel Long Beach se nachází v letovisku Famagusta na Severním Kypru. Písečná pláž se nachází přímo u hotelu. Restaurace a obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 27 °C a teploty vody kolem příjemných 22 °C. Měna - Euro. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, směnárna, lobby s wifi připojením, bazén s dětskou částí, dětský koutek, trezor. 

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, telefon, klimatizace, TV, minibar.

Severní Kypr je známý svou různorodostí, je místem, kde se spojuje křesťanská minulost a muslimská současnost. Nabízí krásné dlouhé pláže a průzračné moře.

Tipy na výlety: Famagustské hradby, Mešita Laly Mustafy Pashi, Klášter sv. Barnabáše, Othellův hrad, „Město duchů“ Varosha, město Salamis.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů