Severní Kypr od 12 489 Kč
Zobrazit zájezdy

Severní Kypr z Prahy na 7 nocí s polopenzí za 6 690 Kč! Odlet již 6. 10. 2019!

Severní Kypr (Simena Hotel 3*)
za 6 690 Kč
prodejce Invia.cz
termín 6. 10. - 13. 10. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Severní Kypr z Prahy na 7 nocí s polopenzí za 6 690 Kč! Odlet již 6. 10. 2019!

Club Simena Hotel se nachází v letovisku Karsiyaka na Severním Kypru. Písečná pláž se je vzdálena cca 3 km od hotelu (zdarma zajištěn svoz hotelovým minibusem). Restaurace a obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 28 °C a teploty vody kolem příjemných 24 °C. Měna - Euro. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, venkovní bazén s dětskou sekcí, bazén se skluzavkami, aquapark, mini golf, živá hudba, prádelna, směnárna, trezor na recepci, Wi-Fi.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, telefon, klimatizace, TV, minibar.

Severní Kypr je známý svou různorodostí, je místem, kde se spojuje křesťanská minulost a muslimská současnost. Nabízí krásné dlouhé pláže a průzračné moře.

Tipy na výlety: Famagustské hradby, Mešita Laly Mustafy Pashi, Klášter sv. Barnabáše, Othellův hrad, „Město duchů“ Varosha, město Salamis.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů