Kyrenia od 14 490 Kč
Zobrazit zájezdy

Severní Kypr z Prahy na 8 dní se snídaní za 6 332 Kč!

Kyrenia (Club Simena Hotel 3*)
za 6 332 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 23. 6. - 30. 6. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava se snídaní
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Severní Kypr z Prahy na 8 dní se snídaní za 6 332 Kč!

Club Simena Hotel se nachází v letovisku Karsiyaka na Severním Kypru. Písečná pláž se je vzdálena cca 3 km od hotelu (zdarma zajištěn svoz hotelovým minibusem). Restaurace a obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 27 °C a teploty vody kolem příjemných 22 °C. Měna - Euro. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, venkovní bazén s dětskou sekcí, bazén se skluzavkami, aquapark, mini golf, živá hudba, prádelna, směnárna, trezor na recepci, Wi-Fi.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, telefon, klimatizace, TV, minibar.

Severní Kypr je známý svou různorodostí, je místem, kde se spojuje křesťanská minulost a muslimská současnost. Nabízí krásné dlouhé pláže a průzračné moře.

Tipy na výlety: Famagustské hradby, Mešita Laly Mustafy Pashi, Klášter sv. Barnabáše, Othellův hrad, „Město duchů“ Varosha, město Salamis.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů