Letojanni od 7 619 Kč
Zobrazit zájezdy

Sicílie z Vídně na 8 dní za 21 762 Kč, sleva 58 %

Letojanni (San Pietro 3*)
za 21 762 Kč
prodejce Invia.cz
termín 19. 10. - 26. 10. 2018
doprava Letecky z Vídně
strava se snídaní
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Sicílie z Vídně na 8 dní za 21 762 Kč, sleva 58 %

Hotel San Pietro se nachází ve velmi oblíbeném letovisku Letojanni na Sicílii. Písečná pláž se nachází cca 50 m od hotelu. Restaurace, bary a různé obchody jsou v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 25 °C a teploty vody kolem 23 °C. Měna - Euro. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení pokoje: klimatizace, topení, sprcha, vana, WC, fén, TV, telefon, lednice, minibar, většina pokojů má balkón, dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení hotelu: restaurace, bar, TV místnost, Wi-Fi, trezor, lékařská služba, parkoviště.

Letovisko Letojanni se nachází na největším Italském ostrově - Sicílie. Je obklopeno hornatou krajinou a zdejší pláže omývá Jónské moře. Nedaleko leží, místní dopravou velmi dobře dostupné, starobylé město Taormina. 

Tipy na výlety: pláž a přírodní rezervace Isola Bella, zahrada a park Villa Comunale Di Taormina, hrad v Taormině či Castello di Sant'Alessio Siculo, Santuario Madonna della Rocca - kostel ve skále s úžasným výhledem, výstup na horu Monte Veneretta, muzeum CioccolArt Sicily, činná sopka Etna.

misaaamisa

misaaamisa


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů