Letojanni od 7 490 Kč
Zobrazit zájezdy

Sicílie z Vídně na 8 dní za 21 762 Kč, sleva 58 %

Letojanni (San Pietro 3*)
za 21 762 Kč
prodejce Invia.cz
termín 19. 10. - 26. 10. 2018
doprava Letecky z Vídně
strava se snídaní
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Sicílie z Vídně na 8 dní za 21 762 Kč, sleva 58 %

Hotel San Pietro se nachází ve velmi oblíbeném letovisku Letojanni na Sicílii. Písečná pláž se nachází cca 50 m od hotelu. Restaurace, bary a různé obchody jsou v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 25 °C a teploty vody kolem 23 °C. Měna - Euro. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení pokoje: klimatizace, topení, sprcha, vana, WC, fén, TV, telefon, lednice, minibar, většina pokojů má balkón, dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení hotelu: restaurace, bar, TV místnost, Wi-Fi, trezor, lékařská služba, parkoviště.

Letovisko Letojanni se nachází na největším Italském ostrově - Sicílie. Je obklopeno hornatou krajinou a zdejší pláže omývá Jónské moře. Nedaleko leží, místní dopravou velmi dobře dostupné, starobylé město Taormina. 

Tipy na výlety: pláž a přírodní rezervace Isola Bella, zahrada a park Villa Comunale Di Taormina, hrad v Taormině či Castello di Sant'Alessio Siculo, Santuario Madonna della Rocca - kostel ve skále s úžasným výhledem, výstup na horu Monte Veneretta, muzeum CioccolArt Sicily, činná sopka Etna.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů