Belgie od 7 599 Kč
Zobrazit zájezdy

Silvestr a 5 měst Beneluxu na 4 dny za 3 999 Kč, sleva 43 %

Belgie (hotel dle programu)
za 3 999 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 29. 12. 2018 - 1. 1. 2019
doprava Autobusem z Prahy, z Brna, z Ostravy
strava se snídaní
typ zájezdu poznávací zájezdy
Zobrazit nabídku
Silvestr a 5 měst Beneluxu na 4 dny za 3 999 Kč, sleva 43 %

Katedrála Notre Dame, Velkovévodský palác v Lucemburku, Schengen, Biskupský palác v Liege, Rubensův dům v Antverpách. To vše a mnohé další navštívíte v rámci silvestrovského zájezdu do Belgie.

Odjezdy: Nový Bor - 20.30, Liberec - 21.15, Brno - 20.00, Praha - 23.00, Mladá Boleslav - 22.00, Hradec Králové - 21.00, Ostrava - 17.00, Olomouc - 18.30, Jihlava - 21.15

1. den: odjezd z ČR.

2. den: příjezd do vesničky Schengen - prohlídka, přejezd do Lucemburku - prohlídka: Adolfův most, Spořitelna, Ústavní náměstí, katedrála Notre Dame, Hradební vyhlídková cesta, výhledy na historické Dolní město Grund, Velkovévodský palác, centrum města, tržiště, osobní volno. přejezd do Belgie (Liege) - prohlídka: obloukový most, nám. Sv. Lamberta, Biskupský palác, osobní volno, večer odjezd na hotel.

3. den: po snídani odjezd do města Antverpy - prohlídka: přístav a hrad Steen, staré město s katedrálou a radnicí, hlavní třída Meir, Rubensův dům, Královský palác, krátké volno ( možnost navštívit muzeum a brusírnu diamantů), přejezd do Bruselu - prohlídka: Atómium, náměstí Grote Markt, Radnice, Královský palác, Čůrající panáček, venkovní prohlídka administrativního centra Evropské unie, individuální volno a poté je možný novoroční přípitek např. na náměstí Grote Markt.

4. den: návrat do ČR.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů