Budapešť od 929 Kč
Zobrazit zájezdy

Silvestr v Budapešti! Poznávací zájezd na 4 dny/ 2 noci se snídaní za 3 199 Kč!

Budapešť (3*)
za 3 199 Kč
prodejce Invia.cz
termín 29. 12. 2019 - 1. 1. 2020
doprava Autobusem z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Karlových Varů
strava se snídaní
typ zájezdu poznávací zájezdy
Zobrazit nabídku
Silvestr v Budapešti! Poznávací zájezd na 4 dny/ 2 noci se snídaní za 3 199 Kč!

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z ČR v ranních hodinách. Po příjezdu následuje prohlídka města s průvodcem. Navštívíte Gellértův i Budínský vršek, Městskou tržnici, baziliku sv. Štěpána, Matyášův chrám i světoznámé vyhlídkové terasy Rybářské bašty. Ve večerních hodinách ubytování na hotelu.

2.den: Návštěva Ostřihomi, bývalého hlavního města Uherského království a městečka Visegrád, Dále uvidíte zámek Gödöllö. Po příjezdu zpět do Budapešti navštívíme budovu parlamentu, židovskou synagogu, a další zajímavá místa a památky. Odjezd na ubytování.

3.den: Tento den uvidíte park Városliget – náměstí Hrdinů se sochami v nadživotní velikosti, Dům krásných umění, hrad Vajdahunyad, Vidámpark s atrakcemi a celoročním cirkusem a zoo. Možnost navštěvy termálních lázní Széchenyi. Silvestrovské oslavy.

4.den: Odjezd do ČR po půlnoci. Příjezd do ČR v ranních hodinách.

Cena zahrnuje: ubytování na 2 noci se snídaní, doprava klimatizovaným autobusem, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů