Španělsko od 1 999 Kč
Zobrazit zájezdy

Španělsko: Girona z Bratislavy v říjnu za 928 Kč!/ zpáteční letenka!

Zpáteční letenka
Girona (Girona)
za 928 Kč
aerolinky Ryanair
termín říjen
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Španělsko: Girona z Bratislavy v říjnu za 928 Kč!/ zpáteční letenka!

Ryanair nabízí letenky z Bratislavy do katalánské Girony, již od 928 Kč! V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo o rozměrech 40x20x25 cm. 

Katalánsko se nachází na území dnešního Španělska v severovýchodní části. Od severu se tyčí vysoké hory Pyreneje s drsnou přírodou a na jihu najdete mnoho turistických letovisek, překrásné dlouhé pláže, města s bohatou historií a kulturou.

V tomto období se zde teploty vzduchu pohybují kolem 20 °C.

Tipy na výlety: Barcelona, Pyreneje, Lloret de Mar, kostel sv. Mikuláše z Bari, hrad St. John's, Vodní svět Lloret, botanická zahrada Marimurtra, hrad Sant Joan, pláž Cala Boadella, Girona, rybářský trh Peixateries velles, zámecký park Parc del Castell, Blanes, Calella.

Do Bratislavy je možné se dopravit autobusy Flixbus za příznivé ceny. Například jízdenku z Prahy seženete již za 170 Kč a z Brna za 128 Kč.

Ukázkový termín: 7. 10. - 11. 10. 2019.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů