Mallorca od 7 502 Kč
Zobrazit zájezdy

Španělsko: Mallorca z Bratislavy v září na 7 nocí s polopenzí za 9 990 Kč!

Mallorca (Hotel Dorado 2*)
za 9 990 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 21. 9. - 28. 9. 2019
doprava Letecky z Bratislavy
strava s polopenzí
Zobrazit nabídku
Španělsko: Mallorca z Bratislavy v září na 7 nocí s polopenzí za 9 990 Kč!

Hotel Dorado se nachází v oblasti S'illot - Sa Coma na jednom z baleárských ostrovů, MallorcaPláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 150 m. Restaurace, bary a různé obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 27 °C a teploty vody kolem příjemných 23 °C. Měna - euro.

Vybavení hotelu: Vstupní hala s recepcí, restaurace, společenská místnost s barem, 2 bazény, bar u bazénu, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, Wi-Fi v lobby zdarma.

Vybavení pokoje: klimatizace, ventilátor, TV, telefon, lednice, vlastní sociální zařízení, fén, trezor, balkon nebo terasa, kuchyňský kout.

Mallorca je největší z Baleárských ostrovů. Je známa svou rozmanitostí - skalnatá pobřeží, rozlehlé písčité pláže i malé zátoky, křišťálově průzračné moře a sady mandlovníků a pomerančovníků. 

Tipy na výlety: Katedrály Mallorca či Le Seu, Palma akvárium, hrad Castillo de Bellver, Muzeum současného španělského umění, Carrer Del Apuntadors, Dračí jeskyně, pohoří Serra de Tramuntana, městečko Porreres, Mys Formentor.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů