Dubaj od 10 790 Kč
Zobrazit zájezdy

Dubai v lednu z Bratislavy na 8 dní/ 7 nocí s polopenzí za 12 990 Kč!

Dubaj (Citymax Bur Dubai 3*)
za 12 990 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 15. 1. - 22. 1. 2020
doprava Letecky z Bratislavy
strava s polopenzí
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Dubai v lednu z Bratislavy na 8 dní/ 7 nocí s polopenzí za 12 990 Kč!

Hotel Citymax Bur Dubai se nachází přímo v Dubaji. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 5 km od hotelu (pravidelná doprava je zajištěna zdarma). Restaurace, bary a obchody jsou v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 31 °C a teploty vody kolem 28 °C. Měna - emirátský dirham. Časový posun + 2 hodiny. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: recepce, směnárna, 3 restaurace, bar, kavárna, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Vybavení pokoje: klimatizace, vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, telefon, TV, trezor zdarma, minilednička, minibar za poplatek, koutek k posezení.

Dubaj patří mezi nejbohatší města světa. Je známa příznivým počasím po celý rok, uměle vytvořenými ostrovy, bezkonkurenčním nakupováním, výborným a rozmanitým jídlem, bezpečností, zajímavou architekturou a luxusem.

Tipy na výlety: pláže Jumeirah Beach nebo Kite Beach, aquapark Wild Wadi, lyžařský areál Ski Dubai, výlet do pouště na velbloudovi, čtyčkolce či v terénním voze, nákupní střediska - Mall of the Emirates, Mercato Mall či Dubai Global Village, místní suky Bur Dubai Souq, Souq Al-Bahar či obří tržnice Deira.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Opavan
stálý člen
Opavan
před 4 lety
Opavan
před 4 lety

Městský hotel, nikoliv plážový, takže o ničem. Z pláže, obvykle, se přiváží hosté zpět do hotelu nejpozději v 16,30 hod. A pak co? = sedět v pokoji či se toulat po rozpáleném městě kde nic není, anebo se vydat do centra, což je daleko ...
Takže raději připlatit a mít pobyt přímo u pláže ...

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů