Spojené arabské emiráty od 11 939 Kč
Zobrazit zájezdy

Spojené arabské emiráty z Prahy na 11 dní se snídaní + výlety do Dubaje za 14 490 Kč! Sleva 46 %!

Spojené arabské emiráty (Al Hamra Village Golf And Beach Resort)
za 14 490 Kč
prodejce Invia.cz
termín 23. 9. - 3. 10.
doprava Letecky z Prahy
strava se snídaní
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Spojené arabské emiráty z Prahy na 11 dní se snídaní + výlety do Dubaje za 14 490 Kč! Sleva 46 %!

Čtyřhvězdičkový Hotel Al Hamra Village Golf And Beach Resort  se nachází hned u krásných čistých pláží podél Arabského zálivu v Al Jazirah Al Hamra. Dvakrát týdně rezort zajišťuje bezplatnou kyvadlovou dopravu do centra Dubaje. Hotel leží asi 500 metrů od dlouhé písečné pláže.

Zájezd zahrnuje snídaně, možnost dokoupení programu all inclusive. Na místě se nachází vyhlášená restaurace Seafood, známá svým menu z čerstvých ryb, a hospoda Village English Pub, kde se servírují tradiční pokrmy anglické kuchyně, jako třeba známé fish and chips.

Hotel poskytuje originálně zařízené pokoje s dřevěným nábytkem ve starožitném stylu. Všechny jsou klimatizované a mají satelitní TV a minibar.

K dispozici je široká škála rekreačních zařízení včetně bazénů pro děti i dospělé, tělocvičny, centra zdraví, masáží a venkovních tenisových kurtů. Je možnost jedno nebo vícedenních pobytů v sesterském lázeňském hotelu Khatt Springs Hotel & Spa, který leží u minerálních pramenů v pohoří Hajar, cca 40 minut od komplexu Al Hamra. V hotelu Khatt Springs je rozsáhlé spa centrum se širokou nabídkou léčebných a relaxačních procedur využívajících jak léčivé prameny, tak orientální masážní a léčebné postupy.

  Zájezd je letecky z Prahy, hotel je velmi dobře hodnocený body 8,7 a je zde jedinečná sleva 46 %. Využijte tento akční Last Minute!

  Marquette

  Marquette


  Komentáře

  Buďte první, kdo článek okomentuje.

  Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

  Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
   Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů